Okunma

10 Kasım için sosyal medyayı sallayan reklam filmi!


09 Kasım 2017 Perşembe 23:29
10 Kasım için sosyal medyayı sallayan reklam filmi!

Kurtuluş savaşının önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılışının 79.yılında unutulmadı. Büyük firmalar, Ata’yı anmak için paylaştıkları 10 kasım videolarıyla sosyal medyayı salladı.

10 Kasım videoları, sosyal medyayı salladı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79.yıl dönümünde, hem Filli Boya hemde Koç Holding yayınladıkları videolarla sosyal medyayı salladı, büyük beğeni topladı.

Filli Boya’nın 10 Kasım Atatürk’ü anma günü videosu :

Koç Holding 10 Kasım Atatürk’ü anma günü videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=uSwa73EXXWU

ShiftDelete.Net olarak, bir kez daha Kurtuluş Savaşında büyük rol oynayan, Türkiye Cumhuriyeti’ni bize kazandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.
yazarBerkin Kayalar

Küçüklüğünden beri teknolojiyle içli dışlı olan ve en yeni gelişmeleri paylaşan Berkin, boş vakitlerinde Nintendo oyunları oynamaktan keyif alıyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “10 Kasım için sosyal medyayı sallayan reklam filmi!”

  1. Mimar dedi ki:

    Nur içinde yat Atam

  2. Emre kayhan dedi ki:

    Onu unutmak herseyi unutmaktir. Onu hatırlamaksa gelecegi anlamaktir. Gelecek onun fikirlerinde gizli. Onlarca sene önce söylediği sözleri ile bu güne yön veren o büyük insanı eğer anlayamazsak geleceğe ışık tutamayİz. Çünkü o bize vatana bagliligi öğretti. Vatan uğruna nasıl ölünür ve nasıl yaşanılır gösterdi. Birlik olmayı öğretti. Korkmamayı öğretti. O gün ona karşı çıkanlarsa ya ihanet etti ya da kaçtı ve bugün onların torunları ona hala küfür ediyor. Şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın, Atatürk unutturulamayacak kadar büyük işler yapan büyük bir LİDERDİR. Onu büyük bir özlemle anıyorum… hemde her gün… Rahat uyu büyük insan, sen ve devletin senin de dediğin gibi PAYİDAR KALACAKTIR, İLELEBET!

" 10 Kasım için sosyal medyayı sallayan reklam filmi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 10 Kasım için sosyal medyayı sallayan reklam filmi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 10 Kasım için sosyal medyayı sallayan reklam filmi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "