100 bin Kişiyi Sertifikalandıracak


18 Mayıs 2010 Salı 12:34
100 bin Kişiyi Sertifikalandıracak

ZyXEL firması eğitim konusunda yeni bir kampanya başlatıyor. ZyXEL Eğitim Merkezi adlı organizasyonla firma uluslararası çalışanlarına, ortaklarına ve son kullanıcılara yönelik ağ teknolojileri kapsamında çok çeşitli eğitim programları sunmaya başladı.

İlk etapta son kullanıcılara yönelik, ücretsiz ve kapsamlı bir sertifika programı olan ZCNP‘nin (ZyXEL Sertifikalı Ağ Uzmanı) verileceği eğitim, veri ağları konusundaki yeni teknolojileri kapsayacak. Firmanın ücretsiz olarak gerçekleştireceği bu eğitimler ise online kanallarla düzenlenecek.


Firma üzerinde çalıştığı akıllı ev konseptiyle dikkat çekmişti

Aşamalı olarak ilerleyecek olan ve ZyXEL Sertifikalı Ağ Uzmanı sertifika programı ile başlayan ZyXEL Eğitim Merkezi, ilerleyen dönemde ZCNE (ZyXEL Sertifikalı Ağ Mühendisi) ve sonra da ZCNT (ZyXEL Sertifikalı Ağ Eğitmeni) sertifika programları ile eğitimlerinin kapsamını genişleterek üç bölümde birden faaliyet gösterecek.

Eğitimi tamamlayan ve sınavları başarıyla verenler ise, ZCNP eğitimi ile Sertifikalı Ağ Uzmanı, ZCNE eğitimi ile Sertifikalı Ağ Mühendisi, ZCNT Eğitimi ile Sertifikalı Ağ Eğitmeni olacak. Katılımcılar bu programların hepsinden sertifika alma hakkına sahip oldukları gibi dilerlerse sadece ilk programa katılarak sadece Sertifikalı Ağ Uzmanı da olabilecekler.

Eğitimin içeriği ne olacak?

ZyXEL Eğitim Merkezi’nde üç kademeli eğitim veriliyor. Öncelikli olan ücretsiz ve online derslerin ve sınavların İngilizce verildiği ZCNP dediğimiz Uluslararası Sertifikalı Ağ Uzmanı eğitimidir. Program sadece ZyXEL ürünlerine özel değil, ağ bilgilerinin aktarılmasına ve uygulama deneyimi kazandırılmasına odaklanacak.

Bu program özellikle üniversitelerin mühendislik bölümü öğrencileri veya teknik lisedeki öğrencilerine yöneliktir. Bunun yanı sıra bu program ZyXEL iştiraklerine/şubelerine ve ortaklarına aktarılmasına ve uygulama deneyimi kazandırmaya da odaklanır. Bu eğitimlerde veri iletişimi, temel teknolojiler ve bu kapsamdaki örnek ürünler hakkında detaylı eğitim almalarına olanak sağlayacak.

Eğitimdeki teknik İngilizce ise sade ve öğrencilerin okullarda öğrendiği İngilizce eğitimiyle kolaylıkla anlayabilecekleri ve teknik İngilizcelerini de geliştirmelerine katkı sağlayacak düzeyde..

ZCNE dediğimiz Sertifikalı Ağ mühendisi eğitim programı ise ZyXEL satış firmalarındaki (SI/VAR – Sistem Entegratörleri ve Katma Değerli Bayilerdeki) destek mühendislerine veya bu alanda kariyer yapmak isteyen mühendislere yönelik hazırlanmış .

Bu eğitime katılımcılar bu linkten katılaiblir.

:: Firmanın bu eğitim kampanyasına katılacak mısınız?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 100 bin Kişiyi Sertifikalandıracak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 100 bin Kişiyi Sertifikalandıracak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 100 bin Kişiyi Sertifikalandıracak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!