Okunma

12. Bilmök Etkinliği Ne Zaman?


25 Ocak 2016 Pazartesi 09:08
12. Bilmök Etkinliği Ne Zaman?

Türkiye’nin en büyük öğrenci kongresi unvanına sahip Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi‘nin (BİLMÖK) 12. etkinliği, 4-5-6 Mart 2016  tarihlerinde, Dünya’nın ilk bilim merkezlerinden ve bilinen ilk üniversitelerinden birini barındıran Şanlıurfa’da, Harran Üniversitesi ev sahipliği ile gerçekleştirilecektir.

11 yıldır, her yıl farklı bir üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü tarafından gerçekleştirilen BİLMÖK yılda bir kez toplanarak, iletişim ve düşünce ağını genişletmektedir. Bilgisayar mühendisleri arasındaki etkileşimi ve iletişimi artırmak için düzenlenen kongrede, bu yıl da mesleki ve kişisel gelişimle ilgili değerli bilgiler paylaşacak konuşmacılar yer alacak.

12. BİLMÖK oturumlarında yaklaşık 30 konuşmacı 1000’in üzerinde katılımcıyla buluşacak. 3 gün sürecek olan kongrede  yaklaşık olarak 25 oturum yer alacak.

12.BİLMÖK’te bilişim ve teknoloji içerikli oturumların yanı sıra, kongrenin sosyal etkinliği olarak 5 Mart cumartesi akşamı yaklaşık 1000 katılımcı için Şanlıurfa Sıra Gecesi düzenlenecektir.

4 Mart sabahı Açılışı Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü’nde gerçekleşecek olan BİLMÖK,4 Mart öğleden sonra ve 5-6 Mart günü programına Şanlıurfa Merkez’de bulunan Nevali Otel’in konferans salonunda devam edecektir.

BİLMÖK ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

:: BİLMÖK etkinliğine katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “12. Bilmök Etkinliği Ne Zaman?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Eh bize de gitmek düşer.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  BİLMÖK'ü düzenleyecek üniversite bir önceki yıl yapılan seçim sonucu belirlenir. Demek ki 2015 konferansında Harran Üniversitesi kazanmış, başarılar.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Tam yerini seçmişler yani.. her yere uzak.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yeri geçen yıl Ankara Üniversitesi'nde yapılan seçimde belli olmuştu zaten.

" 12. Bilmök Etkinliği Ne Zaman? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 12. Bilmök Etkinliği Ne Zaman? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 12. Bilmök Etkinliği Ne Zaman? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "