Okunma

13. RLC Günleri başlıyor


27 Şubat 2017 Pazartesi 11:00
13. RLC Günleri başlıyor

RLC Günleri 13. yılında da sektörün önemli isimlerini, öğrenciler ile buluşturmaya devam ediyor. Etkinlik kapsamında sektörün ileri gelenleri konuşmaları ile RLC Günleri’nde bulunacaklar.

RLC Günleri 28 Şubat – 2 Mart arası YTÜ’de

Her yıl yenilenen konularıyla sektörün nabzını tutan RLC Günleri bu sene Endüstri 4.0, Enerji, BUSBAR, Akıllı Şehirler, CV Hazırlama ve Kariyer gibi konulara değinecek.

13. RLC Günleri 28 Şubat 1-2 Mart 2017 tarihlerinde YTÜ Elektrik-Elektronik Fakültesi’nde öğrencilerle buluşacaktır. Etkinliğe tüm üniversitelerden katılım sağlanabilmektedir.

17-02/27/rlc-sdn-2-1488192907.png

Bu sene etkinlikte Schneider Electric Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Özalp, ve KUKA ülke Müdürü Kağan Abidin , LİMAK Enerji CEO ‘su Birol Ergüven, SEVAL Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Turgut  gibi önemli konuşmacılar yer alacak. 

Bu isimlerle tanışmak ve merak ettiklerinizi sormak istiyorsanız etkinliğe katılmanız yeterli.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “13. RLC Günleri başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sayın Shiftdelete ekibi galaxy s6 nougat güncellemesi hakkında bilginiz varmı?

" 13. RLC Günleri başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 13. RLC Günleri başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 13. RLC Günleri başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "