Okunma

14 Dolara Cep Telefonu Olur mu?


09 Mart 2009 Pazartesi 05:00
14 Dolara Cep Telefonu Olur mu?

MP3 çalar, radyo ve kamera barındıran bir cep telefonu 14 dolara satılabilir mi? Bizzat Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez tarafından tanıtılan R140, Venezuela-Çin ortak girişimiyle yapılarak bu fiyata Karayiplerde ve Latin Amerika‘da satılacak.

Adı: El Vergatario

%85’i Venezuela devletine, geri kalanı ise Çinli ZTE‘ye ait olan Vetelca adındaki şirket, yılda dört milyon cihaz üretmeyi planlıyor. Bakalım Hindistan’ın benzer fiyattaki “People’s Phone”undan sonra Venezuela’nın El Vergatario‘su nasıl bir başarı yakalayacak.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 14 Dolara Cep Telefonu Olur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 14 Dolara Cep Telefonu Olur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 14 Dolara Cep Telefonu Olur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "