Okunma

14 Martta Yamalar Geliyor


12 Mart 2006 Pazar 14:00
14 Martta Yamalar Geliyor

ShiftDelete.Net editörleri olarak açık haberlerine ara vermekten dolayı gerçekten de mutluyduk. Ama her ayın ikinci Salı’sında yayınlanan Microsoft yamalarını duyurmadan edemedik. Bakın bu sefer neleri yamayacaklar?

Büyük başarı: Sadece iki yama

Microsoft‘un bu ayının diğer aylara göre daha başarılı geçtiğini söyleyebiliriz. Nedeni ise bu ay sadece 2 önemli açıklarının çıkması. Bu, MS için oldukça iyi bir rakam sayılır 🙂 Bu açıklardan biri Windows işletim sistemi için geçerli iken diğeri Microsoft Office için.

Sadece açık mı? Hayır!

Açıkların yanı sıra aynı zamanda bazı yüksek öncelikli güncellemeler de yer alıyor. Unutmadan söylememiz gereken bir diğer nokta da, Microsoft‘un kötü niyetli yazılımlar için geliştirdiği aracını her ay olduğu gibi bu ay da güncelleyerek bu güncellemeler sırasında bilgisayarlarımıza kuruyor olması.

Windows güncelleme sitesi

Güncellemeleri yapmak için http://www.windowsupdate.com adresini ziyaret etmeniz ve kısa bir tarama yaptırmanız yeterli.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “14 Martta Yamalar Geliyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hiçbir fikrim yok

" 14 Martta Yamalar Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 14 Martta Yamalar Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 14 Martta Yamalar Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "