Okunma

15 Kişi Aynı Anda Konuşuyor


11 Temmuz 2009 Cumartesi 07:13
15 Kişi Aynı Anda Konuşuyor

Türk Telekom, 15′e kadar katılımcı ile aynı anda telefon üzerinden telekonferans görüşmesi yapılmasını sağlayan TeleToplantı servisini müşterilerinin hizmetine sunmaya başladı. Bu servis ile kullanıcılar, seyahat maliyetlerini kısarak farklı lokasyonlardaki müşteri ya da çalışma arkadaşlarıyla telefon üzerinden rahatlıkla görüşme yapabiliyor.

Tüm eve, ve mobil telefonlardan erişilebilen ve yurtdışından da aranabilen TeleToplantı servisi, farklı coğrafyalarda çalışan kişi ve kurumlara minimum zaman ve maliyetle toplantı yapma olanağı sunuyor. Ayrıca öğrencilerin ortak proje veya ödev çalışması yürütmesine ve farklı şehirlerde hatta ülkelerde yaşayan akrabaların aynı anda görüşmesine de imkân sağlayarak Türk Telekom müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

 

Herhangi bir teçhizat yatırımı gerektirmeden kolayca kullanılabilen TeleToplantı, katılımcıların bulundukları yerden toplantı alanına ulaşmak için harcadıkları zaman ve maliyetten de tasarruf ediyor.  


Sözleşme ya da üyelik koşulu gerektirmeyen TeleToplantı servisinden yararlanmak isteyenlerin, 4441444‘i arayarak veya www.teletoplanti.com adresine tıklayarak bir TeleToplantı açma şifresi ve TeleToplantı katılma şifresi almaları, sonrasında ise TeleToplantı’nın tarihini, saatini ve katılma şifrelerini davetlilere iletmesi gerekiyor. Toplantıyı organize eden kişi, davetlilere verilen saatte 444TPLT (4448758) numaralı TeleToplantı merkezini arayarak ve açma şifresini girerek toplantıyı başlatabiliyor.

TeleToplantı servisini arayan her katılımcı, yurtiçi ve yurtdışı görüşme ücretini, kendi tarifesi üzerinden sabit hatları arama ücreti olarak kendi operatörüne, Türk Telekom aboneleri ise yurtiçi görüşme ücreti olarak ödüyor.  

:: Bu servisi beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 15 Kişi Aynı Anda Konuşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 15 Kişi Aynı Anda Konuşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 15 Kişi Aynı Anda Konuşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "