Okunma

15. Mobil Teknolojiler Günü’nde Neler Konuşuldu?


11 Nisan 2016 Pazartesi 14:02
15. Mobil Teknolojiler Günü’nde Neler Konuşuldu?

Akıllı sistemlerin konuşulduğu etkinlikte, her yıl olduğu gibi; satış, lojistik, bilgi işlem profesyonelleri etkniliğe büyük ilgi gösterdi.

Özellikle mobil iş çözümleri konusunda, akıllı sistemler ve IoT (nesnelerin interneti) ile ilgili geliştirdiği çözümleri anlatan Univera, yeni teknolojilerle firmalara iş süreçlerini kolaylaştıracak modüllerini de tanıttı.

300 kişinin katılımı ile gerçekleşen etkinliğin bu seneki özel konuşmacısı ise CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa’ydı.

Akıllı sistemlerle dünyanın geleceği noktayı anlatan Emin Çapa’nın ardından Univera çözümlerini kullanan Çaykur, La Lorraine, Adel Kalemcilik, Şölen, Riot Games gibi firmalar da mobil iş süreçlerinde bu çözümlerle neler kazandıklarını anlattı.

Toplam 13 farklı oturumda, farklı çözümlerin ve kullanıcı deneyimlerinin paylaşıldığı Mobil Teknolojiler Günü’nün bu yılki teması akıllı sistemlerdi.

16-04/11/emin.jpg

Bu konudaki çalışmalarını interaktif bir sunum ile katılımcılarla paylaşan Univera Ekibi, özellikle veri madenciliği ile geriye dönük bilgileri analiz edip gelecek ile satış ve kampanya önerilerinde bulunan EnRoute Panorama modülü FortuneTeller, yeni nesil iletişim mecraları aracılığı ile ekiplerin iletişimlerini güçlendirecek Panorama Social ve depolarda IoT çözümleri ile neler yapabileceklerini anlattı.

Konuları büyük bir heyecanla dinleyen konuklar, fuaye alanındaki ürün masalarından detaylı bilgi edindi. 

:: Etkinliğe katıldınız mı?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 15. Mobil Teknolojiler Günü’nde Neler Konuşuldu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 15. Mobil Teknolojiler Günü’nde Neler Konuşuldu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 15. Mobil Teknolojiler Günü’nde Neler Konuşuldu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "