Okunma

17. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de!


03 Şubat 2016 Çarşamba 11:05
17. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından Finansbank Ana Sponsorluğunda düzenlenen kongre, her yıl 62 farklı üniversiteden 800 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30.000 kişiye ev sahipliği yapmaktadır.

Kongre; Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı ve Kapanış Gecesi olmak üzere 4 ana bölümden oluşmaktadır.

Kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak, dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Yönetim Bilimleri Kongresi kapsamında Türkiye’nin ve Dünya’nın gündemindeki konular dünü ve bugünüyle ilgili firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınacaktır.

Bunların yanı sıra organizasyon kapsamında yönetim bilimlerinin ülkemizdeki geleceği ile ilgili beklentiler, fütüristik yaklaşımlarla irdelenecek ve konuşmacılar ile katılımcılar arasında bilgi ve fikir aktarımı etkin bir şekilde sağlanacaktır.

Bu sene kongrede katılımcılarla bir araya gelecek isimlerden bazıları şu şekilde; Procter&Gamble Türkiye CEO’su Tankut Turnaoğlu, Henkel Adhesive Technologies Turkey Chairman ve Türk Henkel Yönetim Kurulu Üyesi Ruediger Schmitz, Schneider Electric Türkiye CEO’su Bora Tuncer, Defacto CFO’su Önder Şenol ve KPMG CEO’su Ferruh Tunç.

Organizasyon kapsamında üç gün boyunca vaka çalışmaları düzenlenecektir. Vaka çalışmaları için toplanan başvurular üzerine katılımcı firmalar tarafından yapılacak elemeler ile belirlenecek katılımcılarla vaka çalışmaları gerçekleştireceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanının da sunulabileceği çeşitli sürpriz hediyeler verilecektir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 17. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 17. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 17. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "