Okunma

18. Ulusal Kalite Günleri Başlıyor


04 Mart 2016 Cuma 06:01
18. Ulusal Kalite Günleri Başlıyor

Kalite Günleri; bütün öğrenci kulüplerinin bağlı bulunduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında ‘iş ve kariyer alanında’ Türkiye 1. si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel ve en büyük organizasyonu olma özelliği gösteriyor.

18. Ulusal Kalite Günleri; sıradan seminerler zincirinin aksine, her yıl sektörlerin nabzını tutan, güncel başlıklar altında düzenlenen “seminerler, paneller, fuar, çalışma atölyeleri, workshoplar, işe alım simülasyonları, parti ve eğlenceler” gibi çeşitli organizasyonların bir arada olduğu, üst düzey şirket çalışanlarının Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturulduğu 3 güne yayılmış bir etkinlikler dizisi.

KPMG ana sponsorluğunda gerçekleşecek 18. Ulusal Kalite Günleri içeriğini interaktif çalışmalar ile destekleyerek katılımcılara bir şirket ambiyansı yaratıp onları gelecek iş yaşamlarına daha iyi hazırlayan bir etkinlik olmayı hedefliyor.

Tema; Zirvedekiler

Ana Başlık; Dijital Çağ

Kalite Günleri Fuarı Katılımcıları; KPMG, Şişecam, Renault, Bosch, Anadolu Isuzu, Alarko Holding, Borusan Holding, Çalık Enerji, Migros, Arçelik

Kalite Günleri Konuşmacıları

Media Markt CEO Yenal Gökyıldırım

UPS Genel Müdürü Ufku Akaltan

Siemens CEO Hüseyin Gelis

Boyner CEO Deran Taşkıran

Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Niv Garih

Microsoft Genel Müdürü Murat Kansu

Intel Genel Müdürü Burak Aydın

Sektörünün önde gelen, kaliteli, bilinir ve nitelikli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimizle kariyerinize yön vermek istiyorsanız 16-18 Mart 2016 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonu’nda gerçekleşecek olan 18. Ulusal Kalite Günlerine katılımlarınızı bekliyoruz.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 18. Ulusal Kalite Günleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 18. Ulusal Kalite Günleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 18. Ulusal Kalite Günleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "