Okunma

18. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de!


24 Şubat 2017 Cuma 12:15
18. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de!

Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongre, her yıl 62 farklı üniversiteden 800 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30.000 kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Kongre; Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı ve Kapanış Gecesi olmak üzere 4 ana bölümden oluşmaktadır. Kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak, dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Katılımcılar kimler?

Yönetim Bilimleri Kongresi kapsamında Türkiye’nin ve Dünya’nın gündemindeki konular dünü ve bugünüyle ilgili firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınacaktır. Bunların yanı sıra organizasyon kapsamında yönetim bilimlerinin ülkemizdeki geleceği ile ilgili beklentiler, fütüristik yaklaşımlarla irdelenecek ve konuşmacılar ile katılımcılar arasında bilgi ve fikir aktarımı etkin bir şekilde sağlanacaktır.

17-02/24/img_0007.JPG

 Bu sene kongrede katılımcılarla bir araya gelecek isimlerden bazıları şu şekilde; Procter&Gamble Türkiye CFO’su İsmet Kartal, Henkel-Türk Henkel Tüketici Yapıştırıcıları Türkiye Müdürü Walter Brattinga, BGC Partners Başekonomisti Özgür Altuğ, Stolk Kurucusu İbrahim Selim, Bloomberg HT Ekonomi ve Finans Sunucusu Açıl Sezen, TEB Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yenidoğan, Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioglu, Danone Pazarlama ve Satış Direktörü Emre Kaşıkçı, Hayat Kimya CFO Yavuz Zaman.

Organizasyon kapsamında üç gün boyunca eğitimler ve vaka çalışmaları düzenlenecektir. Vaka çalışmaları için toplanan başvurular üzerine katılımcı firmalar tarafından yapılacak elemeler ile belirlenecek katılımcılarla vaka çalışmaları gerçekleştireceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanının da sunulabileceği çeşitli sürpriz hediyeler verilecektir.
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 18. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 18. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 18. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "