Okunma

19. Ulusal Kalite Günleri başlıyor!


07 Mart 2017 Salı 09:03
19. Ulusal Kalite Günleri başlıyor!

Üniversite öğrencilerinin düzenlediği etkinlikler sektörde önemli yer tutmaya başladı. Çok değerli isimlerin katılımıyla gerçekleşen bu etkinliklerde hem bu kişilerle tanışma fırsatına erişiyor hem de merak ettiklerinizi sorma fırsatı yakalıyorsunuz.

Etkinlikte kimler yok ki!

Bu amaçla hareket eden Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü öğrencileri, Network Republic CEO’su Turgay Aksoyer, Microsoft Türkiye CEO’su Murat Kansu, HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede gibi isimlere etkinlikte yer veriyorlar.

17-03/07/basliksiz-1-133242-1488892440.jpg

Etkinlikte aynı zamanda fuarlar, işe alım simülasyonları ve atölyelerle kendinizi gösterme şansı elde edebilirsiniz. Etkinliğe gelirken öz geçmişinizi getirmeyi unutmayın.

:: 19. Ulusal Kalite Günlerine gitmeyi düşünür müsünüz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 19. Ulusal Kalite Günleri başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 19. Ulusal Kalite Günleri başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 19. Ulusal Kalite Günleri başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "