2.000 TL altı en iyi bebek kameraları


17 Nisan 2021 Cumartesi 10:49
ABONE OL
2.000 TL altı en iyi bebek kameraları

Ebeveynler, bebeklerinin güvenliğinden her an emin olmak ister. Bu sebeple bebek kamerası, çoğu annenin-babanın en büyük yardımcılarından biri olur. Ürün grubundaki çok sayıda alternatif arasından sizler için öne çıkanları derledik. En iyi bebek kameraları listesiyle karşınızdayız.

Diğer yandan bebek kamerası alırken nelere dikkat etmek gerektiğine de değindik. Tercih yapmadan önce bu bilgilere hakim olmanız iyi bir karar vermenizi sağlayacaktır.

Bebek kamerası alırken nelere dikkat edilmeli?

Her ürün grubunda olduğu gibi bebek kamerası alırken de dikkat etmek gereken bazı noktalar var. İlk olarak cihazı kullanacağınız alana göre; kameranın çekim açısı genişliğini ve yapısını göz önüne almalısınız.

Bebek kameralarını ebeveynler genellikle gündüz kullanıyor ancak gece saatlerinde de cihaza ihtiyaç duyabiliyorlar. Dolayısıyla gece görüş özelliğine sahip kameralar bu noktada öne çıkıyor. En iyi bebek kameraları listemizdeki ürünlerin çoğunda gece görüşü var.

Cihazın depolaması da önemli kriterler arasında yer alıyor. Bebek kamerası anlık olarak görüntü aktarsa da ebeveynler her an izleme şansı bulamıyor. Dolayısıyla görüntülerin cihazda kaydedilmesi ve sonradan izlenilebilmesi avantaj sağlıyor.

Çift yönlü ses iletimi de bebek kameralarının olmazsa olmaz özelliklerinden biridir. Anlık olarak bebeğinizin sesini duyabileceğiniz ve sizin sesinizi de bebeğinize aktaran ürünleri tercih edebilirsiniz.

Diğer yandan bebek kameralarının mobil uygulamasının olmasına ve uygulamanın yeteneklerine de dikkat etmeniz gerekiyor.

En iyi bebek kameraları

Derlediğimiz bebek kameraları arasında hem çok uygun fiyatlı ürünler hem de özellik bakımından zengin cihazlar yer alıyor. Listemizdeki ürünlere bakmaya Elfobaby’nin cihazıyla başlayalım.

1 – Elfobaby HD 355°

Listemizdeki ürünlerin en uygun fiyatlısı olan cihaz, bebek kameralarından beklediğimiz temel gereksinimlere sahip. HD görüntü kalitesi veren ürün; 355° yatay, 110° dikey hareket ettirilebiliyor. Dolayısıyla cihazı konumlandırmak sizin için biraz daha kolay olacaktır.

Elfobaby HD 355°

Elfobaby HD 355°

Gece görüş özelliğiyle gelen bebek kamerası, hareket takibi yapabiliyor ve hareket algıladığı durumlarda size bildirim veriyor. Aynı zamanda üründe karşılıklı konuşma, çift yönlü ses aktarımı özelliği de var.

Wi-Fi bağlantı teknolojisine sahip cihazda, 128 GB SD Kart girişi yer alıyor. Dolayısıyla görüntüleri kayıt etme imkanınız da olacaktır.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz. 

2 – Xiaomi Mijia Smart Home

Ürün gamının genişliği ile tanıdığımız Xiaomi, bebek kamerası görevini üstlenen cihazı Xiaomi Mijia Smart Home ile dikkat çekiyor. 360° derece dönebilen ve 1080 piksel görüntü kalitesi sunan cihazda, ayrıca gece görüş özelliği yer alıyor.

En iyi bebek kameraları: Xiaomi Mijia Smart Home

Xiaomi Mijia Smart Home

Mi Home uygulamasıyla bağlantılı çalışan kamera, çeşitli mobil bildirimleri ile daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. Örneğin, hareket takibi yapan cihaz, olağandışı aksiyonlar tespit ettiğinde bildirim gönderiyor.

64 GB SD Kart desteğine sahip Xiaomi Mijia Smart Home, çektiği görüntüleri kaydetme şansı tanıyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz. 

3 – İnvidyo Akıllı Bebek Kamerası

Yerli markalardan biri olan İnvidyo’nun bebek kamerası, 355° dönebilen ve FHD görüntü kalitesi sunan kameraya sahip. Ayrıca üründe gece görüş özelliği var.

En iyi bebek kameraları

İnvidyo Akıllı Bebek Kamerası

En iyi bebek kameraları listemizde yer alan cihazın en öne çıkan noktası, mobil uygulamasıyla sağladığı imkanlar oluyor. Bebek ağladığında ya da güldüğünde telefonunuza bildirim geliyor. Aynı zamanda ‘’Akıllı Yabancı Alarmı’’ sayesinde bebeğin yanında yabancı biri olduğunda da cebinize bilgisi düşüyor.

Diğer yandan ‘Gün Özeti Videosu’ kameranın en dikkat çeken özelliklerinden biri oluyor. Cihaz her dakika kayıt yapsa da ebeveynlerin her an izleme şansı olmuyor. Fakat gün sonunda İnvidyo Akıllı Bebek Kamerası, öne çıkan anları derleyerek özet video hazırlıyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz. 

4 – Kodak Cherish C225

Köklü teknoloji markası Kodak’ın bebek kamerası, monitörüyle geliyor. Cihazın monitörü, 372 m2 kapsama alanına sahip. Ayrıca monitörün dışında, listemizdeki diğer ürünlerde olduğu gibi, tabletiniz veya telefonunuzla mobil uygulama sayesinde istediğiniz yerden ürüne bağlanabilirsiniz.

Kodak Cherish C225

Kodak Cherish C225

Monitör; 2.8 inç büyüklüğünde ve HD çözünürlüğe sahip ekranla karşımıza çıkıyor. Yakınlaştırma, açı değiştirme yeteneklerine sahip monitörde; gece görüş ve iki yönlü ses iletimi özellikleri var.

En iyi bebek kameraları derlememizdeki ürünün en dikkat çeken tarafı ise mobil uygulaması oldu. Akıllı bildirimleri ile sizi her an bilgilendiren uygulama, görüntüleri bulut ve SD Kart üzerine kayıt yapma şansı da sağlıyor.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz. 

5 – Motorola LUX64 Connect

Listemizdeki monitörlü bebek kameralarından bir diğeri de Motorola LUX64 Connect. 4.3 inç LCD ekrana sahip ve çift yönlü iletişim sağlayan monitörün menzili ise 300 metre. Ayrıca telefon veya tabletinizle FHD görüntü alabiliyor ve istediğiniz yerden kameraya erişebiliyorsunuz.

En iyi bebek kameraları

Motorola LUX64 Connect.

Cihazın dikkat çeken noktası ise mobil uygulaması olan Hubble’ın yetenekleri diyebiliriz. Uygulamadan, oda sıcaklığı ve hareket ile ilgili bilgiler alabiliyorsunuz. Ayrıca kameranın açısını aşağı yukarı ve sağa sola olmak üzere uzaktan kontrol edebiliyorsunuz.

Diğer yandan en iyi bebek kameraları listemizde özelliklerini anlattığımız yukarıdaki ürünlere alternatifler de var. Belirttiğimiz bağlantıdan tüm cihazlara ulaşabilirsiniz.

Listemizdeki tüm ürünleri bu bağlantıdan görebilirsiniz.

6 – Bebevo VM901

7 – Weewell WMV815

8 – Bebevo VM903
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
29 gün önce

Xiaomi mijia’yı bebek için kullanıyoruz. Geniş açı lensi, gece performansı, üzerindeki dahili hoparlör ve mikrofon özelliği olsun çok güzel bir cihaz. Sadece şuna dikkat çekmek isterim, kameradan gelen görüntüyü alabilmeniz için harici bir cep telefonuna ihtiyaç duyuluyor. Kendi telefonunuzu saatlerce bu iş in kullanmak pek mantıklı olmuyor. Tabi, tablet ve pc de kullanabilirsiniz.

" 2.000 TL altı en iyi bebek kameraları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2.000 TL altı en iyi bebek kameraları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2.000 TL altı en iyi bebek kameraları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik! Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!
  2. 2 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  3. 3 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  4. 4 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  5. 5 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  6. 6 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  7. 7 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  8. 8 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  9. 9 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  10. 10 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!