2.000 TL altı oyuncu koltukları: İşte 10 model


06 Nisan 2021 Salı 14:06
ABONE OL
2.000 TL altı oyuncu koltukları: İşte 10 model

Bilgisayar başında fazla vakit geçiren oyuncuların konforu için koltuk oldukça önemli. Piyasada da oyuncular için çok sayıda seçenek var. Dolayısıyla seçim yapmak zor olabilir. Bu yüzden sizler için 2.000 TL altı en iyi oyuncu koltukları listesi hazırladık.

Derlediğimiz ürünler arasından tercih yapmadan önce, oyuncu koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerektiğine de değindik.

Oyuncu koltuğu alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?

Her ürün grubunda olduğu gibi oyuncu koltukları arasında seçim yaparken de bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Konforun yanı sıra, omurga sağlığı için de önemli olan koltuk seçiminde detaylara dikkat edilmeli. Yanlış tercih duruş bozukluğu, fıtık gibi rahatsızlıklara neden olabilir.

İlk olarak koltuğun ergonomik olup olmadığına bakmak gerekiyor. Bu kapsamda koltuk yüksekliği kişinin boyuna göre yapılmalı ve bel desteği gibi unsurlar göz ardı edilmemelidir. Ayrıca ürünün genel yapısını da oturma tarzınıza göre seçmelisiniz.

Oyuncu koltuğu için bir diğer önemli kriter ‘ayarlanabilir’ fonksiyonlarıdır. Özellikle oyuncular, kol desteklerini kendine göre ayarlayarak daha konforlu ve sağlıklı bir deneyim elde eder. 2.000 TL altı en iyi oyuncu koltukları listemiz, ağırlıklı olarak bu özelliğe sahip ürünlerden oluşuyor.

Malzeme kalitesini de atlamamak gerekir. Ürünün hidroliğinin sağlam olması gerekir ve krom ayaklar da dayanıklılık açısından avantaj sağlar. Diğer yandan terletmeyen kumaşlar da konforunuzu artıracaktır. Ancak uygun fiyatlı ürünlerde, genellikle malzeme kalitesinden feragat edilir.

Tavsiye edilen tüm ürünleri görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

En iyi oyuncu koltukları: 2.000 TL altı modeller

Listemizde bütçe dostu ürünlere de yer vermeye çalıştık. Ancak oyuncu koltuklarında konfor ve malzeme kalitesi öne çıktığı için 1.000 TL altında az sayıda alternatif belirledik. Dilerseniz lafı uzatmadan derlememizdeki ürünlere bakalım.

1 – Xdrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuklarıyla popüler olan marka Xdrive’ın fiyat performans ürünlerinden birini listemize aldık. Profesyonel oyunculara yönelik koltuk, bel ve boyun desteğine sahip. Ayrıca ürünün oturum kısmında ekstra yumuşak sünger yer alıyor.

Xdrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Malzeme tarafında da koltuk dikkat çekiyor. Metal ayaklarla gelen ürün için marka, özel tasarlanmış tekerlekler kullandığını belirtiyor. Koltuğun amortisörü ise 4 Class sistemi ile karşımıza çıkıyor. Dünya standartlarına uygun bu amortisör, dayanıklılık konusunda da güven veriyor.

2D (yukarı-aşağı ve döner) hareket eden kolçaklar, sırt kısmının 170 derece yatması gibi özellikler de koltuğu konfor açısından öne çıkarıyor.

Koltuk; 141 cm yüksekliğe, 48 cm derinliğe ve 45 cm genişliğe sahip. Markaya göre; kullanıcıların maksimum 1.80 boyunda ve 100 kg ağırlığında olması gerekiyor.

2 – Rampage KL-R40 Throne

Ürettiği oyuncu ekipmanlarıyla popüler olan Rampage, oyuncu koltuğu grubunda da dikkat çeken opsiyonlara sahip.

Poliüretan sırt ve oturma yüzeyiyle gelen koltukta; 3D hareket eden kolçaklar, 135 derece yatar mekanizma yer alıyor. Ayrıca bel ve sırt desteği de konfor açısından koltuğu avantajlı kılıyor.

Rampage KL-R40 Throne

3 Class amortisörle gelen üründe, polyamid sağlam ayak var. Ayrıca marka, koltuğun 120 kilogram ağırlığa kadar taşıyabildiğini belirtiyor.

138 cm yüksekliğe sahip Ramage KL-40R Throne; 70 cm genişlik ve 45 cm derinlikle karşımıza çıkıyor. Ayrıca şirket, koltuğun maksimum 180 cm boyunda ve 120 kilogram ağırlığındaki kişilerin kullanması gerektiğini açıklıyor.

3 – Seduna Gamer Series Blade Mood

2.000 TL altı en iyi oyuncu koltukları listemizde, güncel fiyatıyla dikkat çeken Seduna’nın ürününe de yer verdik. Bel ve boyun desteğine sahip koltuk, hareketli kolçakları ve ayarlanabilir sırtı ile de konfor vaat ediyor. Ayrıca Seduna Blade Mood, anti bakteriyel suni deriye sahip.

En iyi oyuncu koltukları

Seduna Gamer Series Blade Mood

Dayanıklılık noktasında da koltuk, güven veren özelliklere sahip. İlk olarak ayak bölümünün metal olması ve 4 Class amortisörleri bu bağlamda öne çıkıyor.

Ürünün ölçüleri ise; 133 cm yükseklik, 71 cm genişlik ve 65 cm derinlik şeklinde.

4 – XPrime King Fabric

Derlememizde yer alan bir diğer ürün de XPrime King Fabric. Oyuncu koltuklarının genel tasarım çizgisine uyan ürün, ‘terletmeyen’ yapısı ile öne çıkıyor. Koltuğun oturma ve sırt kısmında yer alan Euro File Kumaş sayesinde ürün kullanıcıların terlemesini önlüyor.

Bel ve sırt desteğinin yanı sıra ürün, ortopedik yapısıyla karşımıza çıkıyor. 2.000 TL altı en iyi oyuncu koltukları listemizdeki ürünlerin tamamında, bu özellikleri görüyoruz.

XPrime King Fabric

XPrime, krom ayaklara sahip koltuğunun, Avrupa standartlarında amortisörüyle tüketicilerin beğenisine çıktığını belirtiyor. Ayrıca markaya göre, ürünün maksimum taşıma kapasitesi 120 kilogram.

Koltuk; 138 cm yükseliğe, 70 cm genişliğe ve 74 cm derinliğe sahip.

5 – Xdrive Akdeniz

En iyi oyuncu koltukları derlememizde bir diğer Xdrive ürünü ise Akdeniz modeli. 3D hareketli kolçaklara sahip ürün, bel ve boyun desteğiyle de konfor tarafında öne çıkıyor. 170 derece sırt eğimi de ürünü kullanışlı kılıyor.

4 Class amortisörle karşımıza çıkan koltuk; metal ayağı ve dayanıklı tekerleri ile sağlam bir profil çiziyor. Ayrıca metal iç iskelet ve dökme sünger oturma bölgesi ile Akdeniz modeli uzun vadeli kullanım için avantaj sağlıyor.

En iyi oyuncu koltukları

Xdrive Akdeniz

138 cm yüksekliğe, 71 cm genişliğe ve 56 cm derinliğe sahip ürün; markaya göre maksimum 185 cm boyundaki ve 110 kilogram ağırlığındaki kişiler için uygun.

6 – Xdrive Kasırga

Listemizdeki üçüncü Xdrive modeli Kasırga. Akdeniz modeliyle hemen hemen aynı yeteneklere ve yapıya sahip ürün, yük taşıma kapasitesi ile farklılık kazanıyor.

En iyi oyuncu koltukları

Xdrive Kasırga

Kasırga modeli için marka, maksimum 185 cm boyundaki ve 130 kilogram ağırlığındaki kişilerin kullanabileceğini belirtiyor.

Diğer yandan haberimizde detaylandırmadığımız ancak listemizde yer verdiğimiz alternatif ürünleri aşağıda görebilirsiniz. Ürünlerin fiyat bilgisine de eklediğimiz bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tavsiye edilen tüm ürünleri görüntülemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

7 – Calitte Profesyonel Oyuncu Koltuğu | Viper Vpx Serisi

8 – xDrive Atak

9 – Türksit Shock Oyuncu Koltuğu

10 – XFly Vendetta Oyuncu Koltuğu
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Anonim Fakir
Anonim Fakir
12 gün önce

Tek kişilik bir koltuğa bu kadar paralar vermek aptallık.

Hasan
Hasan
12 gün önce

Dxracer kullanıyorum.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
12 gün önce

Koltuk yaptırılabilir sanayide bunlar deri olduğundan terletme yapabilir

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
12 gün önce

Xdrive Atak baldır mesafesi çok kısa bağdaş kurarak oturamazsınız.
Xdrive Kasırga güzel bir koltuk ama boyunuzun 1.80 civarı olması gerekiyor ve biraz uzun bir koltuk masanızın yüksekliği 80cm olması lazım benim görüşüm.
Xdrive 15’li sakın almayın çocuk koltuğudur kendisi aşırı küçük.
Tavsiyem Bel yastıklı koltuk almayın bel şekline göre olan koltukları alın. Bel yastıklı koltuklar belinizin şeklini tam almıyor uzun sürede rahatsız edici. Benim burada rahat ettireceğini düşündüğüm koltuk calitte viper vpx’ dir. Fakat Xdrive Kasırga,Fırtına’ da güzel ve rahattır fakat dediğim gibi masa yüksekliğinizi etkileyecektir.
Tavsiyem Oyuncu koltuğu bakmayın Yönetici koltukları oluyor onlar çok rahat fiyatı daha uygun ve daha rahat. Hepsini denemiş biri olarak konuşuyorum burada. İşim bilgisayar home office olduğu için çok lazım olan birşeydi benim iç***** Fırtına kullanıyorum)

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
11 gün önce

Alt tarafı bir tek kişilik koltuk oyuncu koltuğu diye 2 bin tl vermek enayilik 200 tl ye alırım kullanırım aşağı yukarı ayarlanabilir koltuk iş görsün yeter hemde bunlardan daha az yer kaplıyor.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
11 gün önce

İşte senin gibi geri kafalı arkadaşlarımız koltuğu çok basite alıyor Daha sonra sabahlara kadar oynarken boyun felç oluyor Bence bir bilgisayar toplarken ki en önemli en masraf edilecek yerlerden biri koltukdur

" 2.000 TL altı oyuncu koltukları: İşte 10 model konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2.000 TL altı oyuncu koltukları: İşte 10 model ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2.000 TL altı oyuncu koltukları: İşte 10 model ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ali Babacan ile gençleri ve teknolojiyi konuştuk Ali Babacan ile gençleri ve teknolojiyi konuştuk
  2. 2 HES kodu göstermeye son: HES kodumuzu bastık! HES kodu göstermeye son: HES kodumuzu bastık!
  3. 3 Uygun fiyatlı kulaklık Philips TAH4205 inceleme! Uygun fiyatlı kulaklık Philips TAH4205 inceleme!
  4. 4 Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge inceleme! Lydsto R1 Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  5. 5 Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı Huawei MateBook X Pro 2021 kutu açılışı
  6. 6 Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum Videolara yaptığınız kötü yorumlarınızı okuyorum
  7. 7 Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 11 Lite kutu açılışı
  8. 8 Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme! Homend Alex Akıllı Robot Süpürge inceleme!
  9. 9 Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli
  10. 10 9 yıllık Samsung Corby inceleme! 9 yıllık Samsung Corby inceleme!