Okunma

2 Yıl Boyunca Sabit Fiyatlı Tarife


16 Eylül 2010 Perşembe 11:44
2 Yıl Boyunca Sabit Fiyatlı Tarife

Avea,  kamu çalışanlarına özel avantajlı tariflerine bir yenisini ekledi. 657 Tarifesi’nin gördüğü ilgi üzerine şimdi de kamu çalışanlarını, emeklilerini ve referans oldukları yakınlarını özgürce konuşturan çok avantajlı yeni tarife seçenekleriyden faydalanabilecek.

Yeni uygulanan ”Kamu300” tarifesi ile kamu çalışanları tüm vergiler dâhil 25 TL’ye Avea Kamulular ile sınırsız konuşurken, her yöne 300 dakika konuşma avantajına sahip olacak.

35 TL sabit ücret karşılığında Avealı Kamulular ile sınırsız konuşturan ”Kamu657” tarifesiyle de ayrıca her yöne 657 dakika konuşma imkânı sunuluyor.

Tarifeler Neler?

Kendi aralarında sınırsız konuşma ayrıcalığı ile her yönü özgürce arama avantajının bir arada sunulduğu ”Kamu1000” tarifesiyle ise 45 TL sabit ücret karşılığında Avea kamu hattına sahip herkesle sınırsız konuşmanın yanı sıra her yönle tam 1000 dakika konuşulabiliyor.

 

 

Farklı dakika alternatifleriyle müşterilerin her yöne konuşabildiği Avea’nın yeni kamu tarifeleri, tüm Avea Kamulularla da sınırsız konuşturuyor. 2012 yılına kadar sabit fiyat garantisiyle sunulan tarife paketleri ile kamu çalışanları ve emeklileri kendi adlarına beş hat alabildikleri gibi, referans oldukları üç yakınlarını da bu tarifelerden yararlandırabiliyor.

Kimler Faydalanabiliyor?

Avea’nın yeni kamu tarifelerinden; özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dâhil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencilerine, Türk Eczacıları Birliği üyelerine, gazilere ve şehit yakınları faydalanabiliyor.

Avea kamu hattı kullanmakta olan müşterilerin yeni tarifelere geçmek için seçtikleri tarifenin adını (Kamu300, Kamu657 ve Kamu1000) yazarak 2010‘a SMS göndererek gelen mesajı onaylaması yeterli oluyor.

Avea’nın ayrıcalıklı tarifelerinden yararlanmak isteyen diğer bütün kamu çalışanları kamu kimlikleri ile bir Avea bayisine uğrayarak diledikleri tarifeyi kolayca seçebiliyor.

:: Avea’nın kamu tarifesini cazip buldunuz mu? Bu tarifelere Geçmek İstiyor musunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2 Yıl Boyunca Sabit Fiyatlı Tarife konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2 Yıl Boyunca Sabit Fiyatlı Tarife ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2 Yıl Boyunca Sabit Fiyatlı Tarife ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "