Okunma

-200 Derecede, Yüksek Frekanslar


07 Ekim 2007 Pazar 13:00
-200 Derecede, Yüksek Frekanslar
Koray Kuşçu ve Ahmet Taruz’un öncülüğündeki hızaşırtma takımı, CeBIT Bilişim Eurasia 2007‘deki en eğlenceli ve ilgilisinin başından ayrılmayacağı gösteriler gerçekleştirdiler. Sıvı azotu "İçici misiniz?" soruları eşliğinde bir işlemci üzerindeki hazneye boşaltan ekip üyelerinin yanında sürekli "gazı veren" dostlarımız, işlemcileri en zor şartlarda yaklaşık -200 santigrat dereceye kadar soğutup imkansız hızlarda çalışmaya zorladılar. Dumanaltı bir ortamdan çektiğimiz işlemci bilgileri ve kaynar azot dumanlarıyla harmanlanmış sahneler, burada.

Bilgi İçin: HardwArena
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “-200 Derecede, Yüksek Frekanslar”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    boyle bi teknoloji nasıl adapte edecekler bu arada rekor 8 mhz ken bunlar sadece 5,6 yaptı genede başlangıç için ii

" -200 Derecede, Yüksek Frekanslar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere -200 Derecede, Yüksek Frekanslar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda -200 Derecede, Yüksek Frekanslar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "