Okunma

2009’un ilk yarısında 101 ödül


25 Ağustos 2009 Salı 08:56
2009’un ilk yarısında 101 ödül

Xerox’un yeni piyasaya sunduğu siyah-beyaz ve renkli lazer yazıcıları ile çok fonksiyonlu ofis ürünleri, bağımsız yayın ve araştırma kuruluşlarından ödül almaya devam ediyor. Xerox, 2009 yılının ilk yarısında sektörel yayın ve kuruluşlardan toplam 101 ödül aldı. Bu yayınlardan Better Buys for Business, 2009 yılı içinde toplam 19 Xerox ürününü “Editörün Seçimi” ödülüne layık görürken, Buyers Laboratory ise 5 Xerox ürününü “En İyi” olarak değerlendirdi.

Buyers Laboratory, Xerox Phaser 6128MFP renkli lazer tabanlı çok fonksiyonlu ofis ürününe, kişisel renkli çok fonksiyonlu yazıcı kategorisinde “En İyi” ürün değerlendirmesinde bulundu.

 

Xerox’un Phaser ürün gamında yer alan masaüstü yazıcı ve çok fonksiyonlu ofis ürünleri, hem siyah-beyaz hem de renkli kategoride bu yılın ilk yarısında 23 ödül aldı. Alınan bu ödüller arasında Better Buys for Business tarafından Xerox Phaser 3635MFP‘ye verilen “Editörün Seçimi” ödülü bulunuyor. Ayrıca Xerox Phaser 7500DN, 5 üstünden 4.5 yıldızla PC Magazine tarafından “Editörün Seçimi” ödülü aldı.

Xerox’un WorkCentre ürün ailesinde yer alan çok fonksiyonlu ofis ürünleri, yılın bu zamanına kadar en çok ödül alan Xerox ürünleri arasında bulunuyor.

 

Xerox WorkCentre ürünlerinden 7’sine Better Buys for Business tarafından “Editörün Seçimi” ödülü verildi. Bu ürünlerden Xerox’un renkli çok fonksiyonlu ürünü Xerox WorkCentre 7400, Buyers Laboratory tarafından “Sınıfının En İyisi” ve enerji verimliliği kategorisinde de “En İyi” ürün ödülünü alırken, BERTL tarafından 5 üzerinden 5 yıldızla değerlendirildi.

Xerox ColorQube 9200, BERTL tarafından “Yılın En İyisi” olarak ödüllendirildi.

 

Xerox’un sene başında A.B.D’de piyasaya sunduğu ve ülkemize de önümüzdeki yıl gelmesi beklenen Xerox ColorQube 9200 serisi, getirdiği teknolojik yeniliklerle ses getiren bir diğer Xerox ürünü. Xerox ColorQube 9200, BERTL tarafından “Yılın En İyisi” olarak ödüllendirilirken; Buyers Laboratory tarafından, sunduğu kullanım kolaylığı ve çevreci özellikler için “Üstün Başarı Ödülü” ve Industry Analysts tarafından ise “Yenilikçi Ödül”e layık görüldü.

:: Xerox ürünlerinin bu başarısını nasıl yorumluyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2009’un ilk yarısında 101 ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2009’un ilk yarısında 101 ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2009’un ilk yarısında 101 ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "