Okunma

2010’un En Çok Konuşulan Markaları


06 Ocak 2011 Perşembe 10:30
2010’un En Çok Konuşulan Markaları

Geride bıraktığımız 2010 yılı teknoloji dünyası için çok yoğun geçti. Birçok dev firma yeni nesil ürünleri ile karşımıza çıkarken, yazılım dünyası da önemli gelişmelere imza attı.

2010 yılı boyunca, belli dönemlerde belli markalar sıkça adlarından söz ettirmeyi başardılar. Peki, tüm yılın en çok konuşulan markaları hangileri oldu? (2010’un Son Haftasına Damga Vuranlar)

Medya Takip Merkezi‘nin 2010 yılı boyunca 1800’ü aşkın gazete ve dergi arasında yaptığı araştırma bu sorunun cevabını veriyor.

Listede Başı Çekenler

Yazılım dünyasına baktığımızda ilk iki sırayı Google ve Microsoft’un paylaştığı görülüyor. Bu iki markanın, geride kalanlara arasında çok büyük fark olduğu da açıkça ortada.

Öte yandan donanım alanında bu kadar büyük farklar yok. Samsung, Vestel ve Nokia’nın ilk üç sırada bulunduğu listede ilk on sıradaki markalar arasındaki fark yazılım markalarında olduğu gibi büyük değil.

Listelere genel olarak bakıldığında ise 2010 yılının hakkında en çok konuşulan iki markasının Google ve Microsoft olduğu görülüyor.

:: 2011 yılında listenin başındaki isimler değişebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2010’un En Çok Konuşulan Markaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2010’un En Çok Konuşulan Markaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2010’un En Çok Konuşulan Markaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "