Okunma

2014 Yerel Seçimler İnternette!


29 Mart 2014 Cumartesi 22:20
2014 Yerel Seçimler İnternette!

2014 Yerel Seçimler için hazırlanan web sitelerle, seçim sonuçları bölge bölge, anlık olarak yayınlanacak.

Resmi olarak oy verme işleminin bitmesiyle beraber, sandıkların açılması ve oyların sayılması işlemleri birbirini takip edecek.

Elde edilen 2014 Yerel Seçimler sonucu, internet sitelerine ait servislerde internet kullanıcılarına sunulacak.

2014 Yerel Seçimler için logo

2014 yerel secimler

Google, bugüne özel olarak bir de Doodle yayınladı.

:: 2014 yerel seçimler hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

354 yorum - “2014 Yerel Seçimler İnternette!”

 1. MrJuckLees dedi ki:

  Böyle bir başlığı niye açtınız. Mazallah SDN’yide kapatırlar falan İşimiz Youtube , Twitter’e dönmesin

 2. Turab Garip dedi ki:

  Son maddeye "öğretmenim saçımı çekti" yazmayı unutmuşsun. Şaka gibi ya.. Milyonlarca insan tatile gelmiş; adam utanmadan "kimlikleri yoktu gelemediler" diyor; bakanlığın resmi sayfasından delil getiriyorum, yalancılığını bütün çıplaklığıyla ortaya döküyorum, utanıp hatasını anlayacağına, pişkin pişkin "cevabını verdim ya" diyor. Kardeşim gerçek misiniz siz? Kültür Bakanlığı sayfasından delil getirdim, uydurma Google araması koymadım buraya? Sonra bugün kimliksiz kaçmışlar, yıllardır niye kaçmıyorlardı diyorum, cevabını verdim ya diyor. Sonra yıllardır katliam var diyor; ama kendi koyduğu haber bile verdiği tarihle yalanını kendi eliyle ortaya koyuyor; bu ne çelişki diyorum, cevabını verdim ya diyor. Cevap vermek buysa, iblisin de rabbine isyan etmek için çok cevabı var; fakat sonu ***** />

  Delil sorulunca "Google’da var" diyen adamlarla ne diye tartışmaya girdim bilemiyorum. Gerçi zaten bir şey de ummadık, niyetinizi herkese izhar etmiş olduk sadece. Sizin umurunuzda bile değil insanlar, barış vs.. İçinizdeki zehri ortaya dökün; sizin diyanet profesörü(!) adamlarınız bile Hz. Hüseyin’e bile "odun parçası" dedi, "siyasi ihtirası vardı", "Yezid’e baş kaldırmakla Hüseyin zalim oldu" dedi. Dün Ehl-i Beyt’e yaptığınız zulümleri bugün onları sevenlere yapacaksınız, sizin bütün arzunuz budur. Seçimlerdeki "başarı" da bu niyetinizi daha fazla koydu ortaya.

 3. kosasker dedi ki:

  Esad ı konuşan ben değilim ***** />

  1. Cevabını aldın önceki mesajları oku
  2. Cevabını aldın önceki mesajları oku
  3. Cevabını aldın önceki mesajları oku
  4. Cevabını aldın önceki mesajları oku
  5. Cevabını aldın önceki mesajları oku (esadın şu anki askerleri yerin dibine batsın)
  6. İktidar, bürokrasiyi adam edince ülkeyi tam olarak yönetmeye başlayacak. Bu iş sadece hükümetle olmuyor, devletin ortak bir aklı vardır.
  7. Oyunun içinde olmadan oyuna yön ***** />
  8. Sen saf mısın arkadaşım? Senin dediğin ses kayıtlarını gazeteciler değil, senin gibi adamlar servis ediyor. Reyhanlıda bomba patlamadı zaten, biz rüya gördük öyle mi? Top mermisi de düşmedi? Suriye bizim uçağımızı da vurmadı. Sen ne içtin yine!?
  9. O bombayı patlatan dahi çıktı ortaya sen hala neyin peş***** />
  10. Onu git esad pisliğine sor neden yapmış?

  Reyhanlıda olanın hesabını biz değil esad ve onun savunucuları verecek. Varsa bir delilin sen ortaya ***** />

  Duamı tekrar ediyorum, söz uçar yazı kalır. İnşAllah ahirette esad ile beraber haşrolursun 😉

 4. Turab Garip dedi ki:

  Kardeşim, sorulara cevap vermeyip ikide bir konuyu Esad’a getiren sensin, onun üzerinden gündemi değiştirmeye çalışıyorsun, her köşeye sıkıştığında alakasız bir şekilde "bana Esad’ı savunma" deyip konuyu çarpıtıyor ve işgüzarlıkla soruları hasıraltı etmeye çalışıyorsun. Ben Esad iyidir güzeldir, melektir mi diyorum? Yoksa siz yalan söylüyorsunuz mu diyorum? Esad beni ilgilendirmiyor ki, sürekli onu konuşan, alakasız konuları "bana onu savunma" diye çarpıtan ***** />

  Seçimleri buraya getirmiş olan da sensin; seçimden birinci çıkınca Suriye’de döktüğünüz kanlar temizlenmiş gibi "sıra Suriye’den sonra Lübnan’a gelecek" gibi söylemler, "şimdi av başlıyor" gibi küstah sözler ***** />

  Hangi soruma cevap alamadım? Önceki sayfada madde madde saymıştım, bir cevap verdin de ben mi göremedim? Sonra uydurduğun yalanların hepsine cevap verdim, onlar hakkında neden susuyorsun? Yine de kolay olacaksa buyur, delil istediğim veya cevaplaman gereken sorular:

  1- Kimliği olmayan 4 milyona yakın Suriyeli ülkemize nasıl giriş yapmış? Gelemediler demiştin, ama Kültür Bakanlığı senin yalanını tescillemiş.
  2- Kimliği bile olmayan yüz binlerce insan nasıl tatil sefası sürmüş yıllarca?
  3- Şimdi kimliksiz kaçanlar Esad 12 senedir hükümetteyken niye hiç kaçmadılar?
  4- Buraya yapıştırdığın haberde ilk saldırının 2012 yılında, yani karışıklıklar çıktıktan SONRA yapıldığını kendin itiraf etmiş olmadın mı?
  5- Bugün muhalif mücahit dediğin adamlar düne kadar Esad’ın askeri değil miydi?
  6- Sana göre 35 Yıllık örgüte, 12 yıllık Esad diktatörüne ve kimbilir kimlere sürekli kanan saftirik bir başbakan ülke yönetebilir mi?
  7- Başbakan kendi ağzıyla BOP eşbaşkanıydık ama proje devam etmedi dedi mi, dediyse ne anlama geliyor bu?
  8- Google’da çıkan Suriye ile alakasız fotoğraflara Esad zulmü diye iman ediyorsan, yani tek delil Google ise, aynı Google’da daha ciddi olan fotoğraf ve ses kayıtlarına neden inanmıyorsun?
  9- Reyhanlı işini Esad yaptıysa niye hükümet yayın yasağı getirdi?
  10- Esad böyle bir patlama yaptıysa, niye kendine yakın olanların en yoğun olduğu Reyhanlı’da yaptı?

  Evet, ne kadar oy verirseniz verin, gerçekten sadece Reyhanlı’da ölümüne sebep olduğunuz vatandaşlarımızın bile hesabını vermeniz mümkün değilken, Suriye’de sizin yüzünüzden ölen binlerin hesabını nasıl vereceksiniz bilemiyorum. Bana hiç "zulüm vardı, Esad kıyım yapıyordu" diye uydurma, çünkü 2012 yılına kadar ortada böyle bir şey olmadığını kendin buraya yapıştırdığın haber yazıyor!!

" 2014 Yerel Seçimler İnternette! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2014 Yerel Seçimler İnternette! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2014 Yerel Seçimler İnternette! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "