Okunma

2017 yılının en kötü ürünleri!


26 Aralık 2017 Salı 19:18
2017 yılının en kötü ürünleri!

Hepimizin bir an önce bitmesini beklediği 2017 yılının en kötü ürünleri listesini sizler için hazırladık! Bir çoğumuz için kötü geçen 2017 yılının ardından gelecek olan 2018 yılının hepimiz için güzel geçmesi dileğiyle diyerek listemize başlayalım.

İşte 2017 yılının en kötü ürünleri

5) Juicero: 2016 yılında çıkmasına rağmen 2017 yılında bile en kötü ürünler listesine koyabileceğimiz Juicero, meyve sıkacağı olarak piyasaya sunulmuştu. Ancak ürüne tam olarak meyve sıkacağı da diyemeyiz çünkü çok pahalı bir fiyata raflardaki yerini almış olan bu cihazı kullanarak meyve sıkmanız zaten imkansız. Eğer meyve sıkmak istiyorsanız tanesi 4 dolar ile 10 dolar arasında değişen, şirketin özel olarak hazırladığı, yalnızca abonelik karşılığında verdiği özel meyve paketleri ile meyve sıkma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani tam bir para tuzağı!
yazarEmre Kılıç

Teknolojik gelişmelere oldukça meraklı olan Emre, üniversite hayatına başlamasıyla birlikte teknoloji ve oyun gibi konularda SDN bünyesinde haber ve makaleler yazmaya başladı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 2017 yılının en kötü ürünleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2017 yılının en kötü ürünleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2017 yılının en kötü ürünleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "