2021’de en çok beklenen yeni diziler


05 Ocak 2021 Salı 19:30
2021’de en çok beklenen yeni diziler

2020 yılının kasvetli ve olumsuz atmosferinin ardından sinema sektörü de önemli bir sekteye uğradı. 2020 yılında vizyona girmesi gereken filmlerin ve dizilerin büyük bir çoğunluğu ya ertelendi ya da dijital platformlarda izleyicilerle buluştu. Sizler için 2021 yılında yayımlanacak yeni diziler listesi hazırladık:

2021 yılında yayımlanacak yeni diziler: Merakla bekleniyorlar

2021 yılında, Marvel evreninden klasik filmlerin dizi uyarlamalarına kadar çok zengin bir dizi listesi bizleri karşılıyor. Koronavirüs salgını insanların dizi ve film izleme alışkanlıklarını değiştirdi. Haliyle içerik izleme platformlarına bir ilgi var. Bu nedenle yeni yapımlar merakla bekleniyor.

The Book Of Boba Fett/ Disney Plus

The Book Of Boba Fett/ Disney Plus-2021 yılında yayımlanacak yeni diziler-00.jpg

Bu yılın merakla beklenen yapımları arasında The Book Of Boba Fett var. Disney Plus üzerinden yayımlanacak olan dizi ilk kez yine bir Disney Plus yapımı olan The Mandalorian’ın 2. sezon finalinin sonunda karşımıza çıkmıştı. Bu dizide izleyiciler, efsanevi ödül avcısı Boba Fett’in yolculuğunu takip edecek. Dizinin Star Wars evrenini sevenlere seslenmesi ve bu yılın aralık ayında yayımlanması bekleniyor.

Yüzüklerin Efendisi/ Amazon Prime Video

Efsanevi film serisi Yüzüklerin Efendisi’nin diziye aktarıldığı duyurulduğu andan beri beklentiler oldukça arttı. Amazon Prime Video tarafında yayımlanacak olan dizi hakkında şu anda çok az şey biliniyor. Tek bildiğimiz dizinin Tolkien’in evreninin İkinci Çağında gerçekleşeceği oluyor. Dizinin tam anlamıyla ne zaman çıkacağı da bilinmiyor ancak tahminler 2021 yılı içinde izleyici ile buluşması yönünde.

Mr. Mayor/ NBC

ABD’deki Başkanlık seçimlerine de gönderme yapacak dizi, temelde belediye başkanı tekelinde dönüyor. Dizi bunun yanı sıra Donald Trump’ın yükselişine değin güncel olayları da işlemesi bekleniyor. Mr. Mayor, 7 Ocak 2021 tarihinde izleyiciyle buluşuyor.

Only Murders In The Building/ Hulu

2021 yılında yayımlanacak yeni diziler-01

Farklı isimleri tek bir dizide buluşturan Only Murders In The Building ( Binadaki Cinayetler) Selena Gomez, Martin Short ve Stev Martin’in etrafında dönüyor. New York’ta geçen yapım, apartmanda yaşanan bir cinayetin ortasında kendilerini bulan üç kişiye odaklanıyor. 2021 yılının sonlarında Hulu’da yayımlanacak dizi, ilerleyen dönemde ABD dışında Disney Plus aracılığıyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

WandaVision/ Disney Plus

Geçen yıldan beri en çok beklenen dizilerden birisi olan WandaVision, nihayet 15 Ocak 2021 tarihinde yayımlanacak ve ilginç bir sitcom şeklinde olacak. Scarlet Witch karakterinin parlaması beklenen dizi hakkında çok bir detay bulunmuyor.

Loki/ Disney Plus

Bir diğer merakla beklenen Marvel dizisi ise Loki oluyor. Loki bildiğiniz gibi Thor karakterinin antisi olarak nam salmış ancak sevilen bir karakter. Kısa süre önce dizinin fragmanı yayımlanmış ve oldukça dikkat çekmişti. Loki dizisi, Avengers filmindeki sahnelerin perde arkasına bakış atması sağlayacak olmasının yanında bir de farklı Marvel filmleriyle bağlantılı sahneleri de içinde barındırıyor. Loki 19 Mart 2021 tarihinde yayımlanacak.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" 2021’de en çok beklenen yeni diziler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 2021’de en çok beklenen yeni diziler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 2021’de en çok beklenen yeni diziler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)