Okunma

21. Yüzyılın BT İlhamları İstanbul’daydı


05 Haziran 2014 Perşembe 10:45
21. Yüzyılın BT İlhamları İstanbul’daydı

Dünyanın önde gelen BT şirketlerinden biri olan Citrix, 29 Mayıs 2014 tarihinde Çırağan Kempinski’de Citrix 21.Yüzyılın BT İlhamları Konferansı’nı düzenledi. Yarım gün süren etkinlikte katılımcılar BT operasyonlarını Uygulama ve Masaüstü Sanallaştırma ve Mobilite alanında nasıl yapılandıracakları konusundaki yenilikleri ve yeni yol haritalarını öğrenme şansına eriştiler. Etkinlik süresince, 21. yüzyıl BT’sinin giderek büyüyen iş beklentilerini karşılama gücünü desteklemeye yönelik inovasyon ve teknolojiler irdelendi.

Citrix çözümleri günlük iş yaşamını da etkiliyor

Konferans için İstanbul’a gelen Citrix Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Günther Brand, etkinlik sonrası şu açıklamayı yaptı.

“Etkinliğimize 150’den fazla müşterimiz ve iş ortağımız katıldı. Katılımcıların gösterdiği yoğun ilgi ve olumlu geri bildirimler bizi çok mutlu etti. Tüm bunlar çözümlerimizin şirketlere fayda getirmediğini, bunun da ötesinde günlük iş yaşamını da etkileyip dönüştürdüğünün göstergesi niteliğindedir. Citrix çözümleri kullanıcılarına veri ve uygulamalara herhangi bir yerden herhangi bir cihazla erişme olanağı vermektedir.”

Etkinlikte Citrix yetkilileri, Citrix dünyasındaki yenilikleri ve en son çözümleri katılımcılarla paylaşırken, kendi alanlarının dev şirketleri TAI, Vodafone ve de Carrefour Citrix ile birlikte gerçekleştirdiği başarı öykülerini ve projelerinin detaylarını anlattılar. Etkinliğin finalini ise gazeteci Serdar Kuzuloğlu yaptı. Keyifli geçen sunumunda, Kuzuloğlu teknolojinin günlük hayatımızı ve iş dünyamızı nasıl dönüştürdüğünü esprili bir şekilde anlattı.

:: Sizin BT ilhamınız kim?
yazarFatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına ShiftDelete.Net ailesine katıldı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 21. Yüzyılın BT İlhamları İstanbul’daydı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 21. Yüzyılın BT İlhamları İstanbul’daydı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 21. Yüzyılın BT İlhamları İstanbul’daydı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "