Okunma

22. İTÜ Sektör Günleri Başlıyor


14 Ekim 2015 Çarşamba 14:00
22. İTÜ Sektör Günleri Başlıyor

İTÜ EMK tecrübesi ve kalitesiyle yıllardır düzenlenen Türkiye’nin en büyük öğrenci-yönetici buluşması konumundaki Sektör Günleri’nin 22.’si 20 Ekim Salı günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Üniversite öğrencilerinin sektörleri tanıma fırsatı bulması, firmalar ve departmanlar hakkında fikir sahibi olması ve sektörü yönetici gözünden yorumlayabilme yeteneği kazanması sebebiyle hem öğrenciler hem de işverenler tarafından her yıl ilgiyle takip edilen Sektör Günleri’nde bu kez İnternet Sektörü’nün devleri öğrencilerle buluşacak.

Dünya çapında git gide büyüyen ve hızla gelişen İnternet Sektörü’nün lider firmaları ve başarılı girişimleri arasında bulunan Hepsiburada.com, Lidyana.com, Markafoni, BiTaksi, Getir, Zomato ve Pandora’dan katılacak yöneticiler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının teknoloji ile birlikte değişen dinamiklerini yorumlayacaklar.

Etkinlikte yer alacak katılımcı firmalar ve konuşmacılar:

Bülent Başaran – Hepsiburada.com Genel Müdürü

Murat Akdağ – Markafoni CMO (Chief Marketing Officer)

Hakan Baş – Lidyana.com Co-Founder ve CEO

Ali Servet Eyüboğlu – Zomato Türkiye Müdürü

Turancan Salur – BiTaksi Co-Founder

Caner Soyer – Pandora Co-Founder

Mert Salur – Getir Marka Müdürü Yardımcısı

Okul, sınıf, bölüm ayrımı olmadan herkesin katılabildiği 22. İTÜ Sektör Günleri’ne başvurmak için  bu adrese tıklayıp kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 22. İTÜ Sektör Günleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 22. İTÜ Sektör Günleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 22. İTÜ Sektör Günleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "