Okunma

23 Nisan’da Bloglar Çocukların


19 Nisan 2009 Pazar 13:44
23 Nisan’da Bloglar Çocukların

23 Nisan’da Bu Blog Benim adını taşıyan bu kampanyayla, yıllardır stadyumlardaki gösterilerle sınırlı kalan kutlamalar internete taşınıyor. O günün anlam ve önemini yaşatmak ve çocuklara yazma ve paylaşma sevgisini aşılamak isteyen kampanyaya şimdiden onlarca blog sahibi katılıyor. Katılan blog sahipleri, o gün bloglarını çocukların yazılarına ayırıyor.


23 Nisan, bu yıl internette bir başka kutlanıyor.

23nisanblog.com adresinden duyurulan bu kampanyaya katılmak isteyenler açılan siteden ya da Facebook’taki gruptan bilgi alabilip katılımını dile getirebiliyor. Destekleyenler, yine bu adreslerden aldıkları banner’ları bloglarında paylaşabiliyor.

:: Blogunuz var mı?

Bilgi için: 23nisanblog.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 23 Nisan’da Bloglar Çocukların konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 23 Nisan’da Bloglar Çocukların ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 23 Nisan’da Bloglar Çocukların ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "