23 Nisan’da Sobee’nin konuğu Iron Man


21 Nisan 2010 Çarşamba 13:00
23 Nisan’da Sobee’nin konuğu Iron Man

Türk Telekom grup şirketlerinden Sobee ile Marvel Characters B.V. ve Marvel’in lisans haklarına sahip olan yetkili şirket Paimotion Ent. Inc. arasındaki lisans anlaşması için Marvel’in efsanevi kahramanı Iron Man Türkiye’ye geliyor. Iron Man, 23 Nisan’da Türk Telekom’un yerel kahramanı Süper Can ile birlikte şirketlerini temsilen lisans anlaşmasına imza atacaklar.

Dünya lideri Marvel Characters BV, Paimotion Entertainment ve Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom arasında yapılan eğlence temelli anlaşmanın yankıları dünya çapında hala devam ederken, iki firma arasındaki lisans anlaşmasının çok özel bir günde imzalanacak. Marvel Characters BV adına Iron Man ve Türk Telekom adına Süper Can anlamlı bir günde, 23 Nisan, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında bu büyük anlaşmaya imza atacaklar.

İşbirliğine ilişkin olarak bir açıklama yapan Marvel Entertainment şirketi Tüketici Ürünleri Global Başkanı Simon Philips “Bu anlaşmanın imzalanması tarihi bir önemi simgelemektedir. Marvel’in efsanevi kahramanlarını tamamen çocuklara adanmış ve uluslararası kabul görmüş bugüne tahsis ettiğimiz için çok mutluyuz” dedi.

Türk Telekom Grubu teknoloji şirketi Sobee’nin Genel Müdürü Mevlut Dinç ise, “Daha önce de duyurduğumuz kapsamlı Marvel Lisans Anlaşması çerçevesinde, dünya çocuklarına armağan edilmiş olan 23 Nisan’da böyle bir anlaşma imzalayacak olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu kapsamda dünyanın en tanınmış süper kahramanlarıyla kutlayacağımız 23 Nisan etkinlikleri işbirliğimizin ilk somut örneği olacak” dedi.

Süper kahramanlar geçit töreninde

Iron Man 22 Nisan’da Türkiye’ye ayak bastığında onu Türk Telekom Grubu adına Süper Can ve Türk hayranları karşılayacaklar. 23 Nisan sabahı Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bağdat Caddesi’nde düzenlenecek geçit törenine katılacak olan Marvel’in ünlü karakteri Iron Man binlerce hayranını selamlayacak.

Sevinçli gösteri sonrasında, Iron Man, Super Can ve diğer Marvel Karakterlerinin eşliğinde Türk Telekom Galeri’ye gidecekler ve dünyada bir ilki gerçekleştirerek, 2 süper kahraman kapsamlı lisans anlaşmasını şirketlerini temsilen resmen imzalayacaklar.

Bu lisans anlaşması ile, Iron Man ve arkadaşları Hulk, X-Men, Spider-Man ve Fantastic Four ve beraberlerinde Süper Can, çocukları kötülüklerden koruyacaklar ve dünya barışı için süper güçlerini birleştirerek, hep birlikte dünyada çocukların güvenliği için çalışmaya devam edecekler.

Türk Telekom’un yerel kahramanı olan Süper Can, Marvel karakterleri ile omuz omuza vererek, Türk çocuklarının ne zaman ihtiyacı olsa yardımlarına koşacak. 23 Nisan’da, Süper Can ve Süper Kahramanlar ‘Barış Kahramanları’ isimli film ile Türkiye’den tüm dünyayı selamlıyacaklar. Ayrıca Süper Can, ünlü oyun şirketi Sobee tarafından hazırlanan, Marvel’in dünyaca ünlü süper kahramanlarının yeraldığı heyecanlı ve sürükleyici maceraların olduğu oyun ile , önümüzdeki aylar ve yıllarda evlerimize misafir olacak.

Süper Kahramanlar bazen TV izlerken, bazen bilgisayarda oynarken ve bazen de sokakta yürürken karşımıza çıkacaklar. Süper kahramanların mevcudiyeti ile, yaşantımız çok daha güvenli, eğlenceli ve macera dolu olacak.

Süper Can ile beraber tüm hayranları, 22 Nisan sabah 10:00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na Iron Man’i karşılayacaklar. 23 Nisan’da Caddebostan Sahil Yolu’nda ise ‘Çocuk Şenlikleri’ kapsamındaki Marvel Etkinliği’nde süper kahramanlar birarada olacak.

Sen de bu tarihi olaya tanık olmak, Marvel Kahramanlarını ve Super Can’ı yakından görmek istersen

22 Nisan’da Atatürk Havalimanı’nda saat 10.00’da veya 23 Nisan’da Caddebostan’da buluşalım!

23 NİSAN PROGRAMI

23 Nisan 14.30 : 23 Nisan Bağdat Caddesi Marvel Kahramanları & Süper Can Bayram Yürüyüşü

23 Nisan 15.00 : Marvel Kahramanları, Iron man & Süper Can TTGALERİ imza töreni ve selamlama.

23 Nisan 16.00 : Türk Telekom Telekom Festival alanı Marvel Kahramanları Gala Show. (Caddebostan Sahil)

24-25 Nisan 14.00/16.00/18.00 : Türk Telekom Festival alanı Marvel Kahramanları Show. (Caddebostan Sahil)

Önemli hatırlatmalar

– Bağdat Caddesi Bayram yürüyüşü Şaşkınbakkal-Göztepe arasında olacaktır.

– Türk Telekom Festival Alanı, 23-24-25 Nisan tarihlerinde; Caddebostan Sahil Yolu üzerinde olacaktır. Katilim ucretsiz ve sinirsizdir.

– TT Galeri adresi: Bağdat Caddesi No :298 Caddebostan/Kadiköy/İstanbul

Detaylar İçin: ttcocuk.com

Advertorial
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 23 Nisan’da Sobee’nin konuğu Iron Man konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 23 Nisan’da Sobee’nin konuğu Iron Man ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 23 Nisan’da Sobee’nin konuğu Iron Man ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!