Okunma

26. IRG/BEREC Genel Kurulu Rotterdam’da!


26 Şubat 2016 Cuma 06:00
26. IRG/BEREC Genel Kurulu Rotterdam’da!

Bağımsız Düzenleyiciler Grubu (Independent Regulators Group – IRG) ve Avrupa Elektronik Haberleşme Düzenleyiciler Kurumu (Body of European Regulators for Electronic Communications- BEREC) Genel Kurulları 25-26 Şubat 2016 tarihlerinde Hollanda’nın Rotterdam kentinde gerçekleştirildi.

Rotterdam’daki toplantılara, 2016 yılı IRG Başkan Yardımcısı olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan ile Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanı Rıdvan Kahveci katıldı.

Toplantıda AB üyesi olan 28 ülkenin yanı sıra; 4 EFTA (European Free Trade Area – Avrupa Serbest Ticaret Alanı) ülkelerinin ve 5 AB’ye aday olan ülkelerin ulusal düzenleyici kurumları bir araya geldi.

Dr. Ömer Fatih Sayan ve Sayın Rıdvan Kahveci, Genel Kurul kapsamında Düzenleyiciler Kurulu (Board of Regulators- BoR), Yönetim Komitesi (Management Committee-MC) ve IRG Genel Kurulu toplantılarında yer aldı.

Söz konusu toplantılarda, Dr. Ömer Fatih Sayan IRG Başkan Yardımcı olarak sorumlu olduğu 2016 IRG Çalıştaylarına yönelik hazırlıklar hakkında Genel Kurul’u bilgilendirdi ve konuyla ilgili gündem maddesi altındaki tartışmaları yönetti.

Dr. Ömer Fatih Sayan, 10-11 Aralık 2015 tarihlerinde Londra’da gerçekleştirilen IRG/BEREC Genel Kurulu’nda AB üyesi olmayan ülkeleri temsilen, 2016 yılı IRG Başkan Yardımcısı seçilmişti.

:: Konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 26. IRG/BEREC Genel Kurulu Rotterdam’da! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 26. IRG/BEREC Genel Kurulu Rotterdam’da! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 26. IRG/BEREC Genel Kurulu Rotterdam’da! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "