Okunma

29 TL’ye Her Yöne 300 dakika ve 3000 SMS


13 Ekim 2010 Çarşamba 07:57
29 TL’ye  Her Yöne 300 dakika ve 3000 SMS

Turkcell, gençlere özel yepyeni teklifiyle, avantajlı konuşma ve mesajlaşma imkanı sunuyor. Turkcell’in 25 yaş ve altı gençlere özel teklifi, yeni faturalı gençTarife’ye üye olacaklara benzersiz bir avantaj sağlıyor (Turkcell AB Sınırlarını Ortadan Kaldırıyor).

gnçtrkcll’lilerin sahip olduğu; ücretsiz sinema bileti ve konserler, iletişimde ve hayatlarının farklı alanlarında avantajlar, sürpriz hediyeler, yaratıcı fikirlerini yarıştırarak ödül kazanabilecekleri platformlar gibi tüm fırsatları beraberinde getiren yeni faturalı gençTarife, yurt içinde her yöne ayda 300 dakika ve 3000 SMS’i KDV, ÖİV dahil sadece 29 TL’ye gençlerin kullanımına sunuyor.

Turkcell ilk kez 25 yaş ve altı gençlere özel bir teklif sunuyor.  


Yeni faturalı gençTarife’den yararlanabilmek için, son 60 gün içinde numara taşıyarak, yeni hat alarak ya da ödeme tipini değiştirerek (Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek) bireysel faturalı Turkcell abonesi olmak yeterli. 

60 günden daha uzun süredir bireysel faturalı hat kullanan gençler de bu tarifeye geçerek yine çok avantajlı fiyatlarla konuşup, mesajlaşabilecek. Ayrıca gençler ücretsiz bir SMS atarak kaç dakika ve kaç SMS’leri kaldığını sorgulayabilecek ve kullanımlarını kontrol edebilecek.

:: GencTarife’ye geçmek sizce mantıklı mı?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 29 TL’ye Her Yöne 300 dakika ve 3000 SMS konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 29 TL’ye Her Yöne 300 dakika ve 3000 SMS ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 29 TL’ye Her Yöne 300 dakika ve 3000 SMS ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "