3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri


23 Şubat 2021 Salı 10:02
ABONE OL
3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri

Robot süpürgeler ev temizliğinde en büyük yardımcımız haline geldi. Bu ürünler evdeyken ya da dışarıdayken akıllı telefon ile hayatımızı kolaylaştırırlar. Ancak bir çok model ve marka arasından tercih yapmak oldukça güç. Bazıları sadece süpürme yaparken bazıları ise paspas da yapabiliyor. Sonuç olarak, modellerdeki çeşitlilik kullanıcılar için ‘hangisini alsam’ dedirtiyor. Biz de 3.000 TL altı en iyi robot süpürgeleri araştırdık.

Robot süpürge alırken nelere dikkat emek gerekir?

3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerilerine geçmeden önce marka ve modele karar verirken nelere dikkat etmemiz gerektiğine bakalım. Robot süpürgelerde başta gelen kriter, şarj süresidir. Pilin kaç saatte dolduğu ve süpürgenin kaç saat temizlik yaptığı önemlidir. Ancak uygulamaya da incelemenizi tavsiye ederiz. Uygulama sayesinde robot süpürgeyi uzaktan kumanda edebilir, siz eve gelmeden süpürme işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca şarj süresi gibi fonksiyonları kontrol edebilirsiniz. Süpürme işlemine ek olarak paspas özelliği de dikkate alınabilir. En çok dikkat etmeniz gereken nokta ise sensör teknolojisi olmalıdır. Robot süpürgeler, çalışacağı alanı sensörler sayesinde belirleyip programlıyor. Bu da temizliğin kalitesinde önemli bir etken oluyor.

Robot süpürgenin hangi zeminde temizlik yapabileceği de göz önünde bulundurulmalıdır. Sadece halı ya da sadece sert zemin temizliği yapan modeller bulunuyor. Fakat her ikisini yapan modellerde engel yüksekliği daha fazla olanlar arasından tercih yapılması halı için avantaj sağlar. Sonuç olarak ihtiyaçlarınız hangi marka ve modele karar vereceğinizi belirleyecektir.

Listesini yaptığımız 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz. Fakat bir kez daha tekrar etmekte fayda var. Önemli olan ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürüne karar vermenizdir.

En iyi robot süpürge önerileri: Xiaomi Mi Vacuum Mop 1 C 2 in 1

Xiaomi robot süpürge piyasasına da hızlı bir giriş yaptı. Üstün teknolojiler sayesinde 60 dakikada sarj ederek 120 dakika boyunca kullanabileceğiniz Xiaomi Mi Vacuum Mop, akıllı navigasyon sistemine sahip. Güçlü emiş yeteneği sayesinde toz parçacıklarını kolayca emiyor. Çok yüksek hassasiyetli sensörleri sayesinde ise karmaşık ortamlardaki engelleri kolayca aşabilir. Ürün 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri arasında liste başı.

3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1 C 2 in 1

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Anker Eufy RoboVac 11S özellikleri

Anker Eufy RoboVac 11S, 0.6 litrelik toz hanesi ile sizi sürekli süpürge temizleme derdinden kurtaracak bir ürün. Şarjı azaldığında sarj istasyonuna dönüyor ve pratik bir kullanım sunuyor. Büyük tekerlekleri sayesinde halıların üzerinde rahatça hareket edebilen Anker Eufy RoboVac 11S, 1300 Pa’lık emiş gücü ile tozu ve kiri kolayca hapseder. Uygun fiyatlı en iyi robot süpürge önerileri için listeye alınabilecek bir ürün.

Anker Eufy RoboVac 11S

Anker Eufy RoboVac 11S

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Samsung Powerbot-E akıllı robot süpürge özellikleri

En iyi robot süpürge önerileri arasındaki Samsung Powerbot süpürme ve paspas işlemini aynı anda yapıyor. Su haznesi, bir paspasın takılı olup olmadığını algılar ve su miktarını ayarlıyor. 3400 mAh’lik pil, 150 dakikaya kadar emiş sağlayarak süpürgenizi defalarca sarj etmenizi gerektirmez. Samsung Powerbot’un 85 mm’lik yüksekliği sayesinde koltukların altlarını bile rahatça temizleyebilirsiniz. 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri arasına Samsung’un bu ürünün de koyabiliriz.

Samsung Powerbot-E akıllı robot süpürge

Samsung Powerbot-E akıllı robot süpürge

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 özellikleri

En iyi robot süpürge önerileri arasaındaki Xiaomi Mi Robor Vacuum Mop Essential, evin haritasını kolayca çıkarıyor. Çok yüksek emiş gücü ile birçok yüzeyde derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Tek seferde 90 metrekarelik temizleme kapasitesini 2500 mAh’lık bataryası ile sunuyor. Ancak 3 kademeli su ayarı ile temizliğinizin seviyesini belirleyebilirsiniz. Fiyat/performans ürünü olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 ev işlerinde en yakın arkadaşınız olacak.

en iyi robot süpürge önerileri: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

iRobot Roomba 693 özellikleri

iRobot Roomba 693 üç aşamalı temizlik sistemi ve ikili çoklu yüzey fırçası sayesinde derinlemesine temizlikte size yardımcı olacak bir ürün. Ürün, 27 derecelik özel bir açıya sahip kenar süpürme fırçası ile kirleri köşelerden kolayca alabiliyor. Roomba robot süpürge, Dirt Detect teknolojisi ile daha çok evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kirleri temizlemek için ideal.

en iyi robot süpürge önerileri: iRobot Roomba 693 özellikleri

iRobot Roomba 693

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Fakir Robert II RS 710 Robot Süpürge özellikleri

Fakir Robert II RS710, akıllı cihazlarda kullanılan lityum bataryalardan gücünü alıyor. Etrafındaki cisim ve engelleri fark etmesini sağlayan bir sensör sistemine sahip. Robot süpürge, merdivenleri algılayan yapısı sayesinde merdivenli evlerde de kullanılabiliyor. İşini bitirip sarj istasyonuna dönen robot süpürge, sizi sarj derdinden kurtarıyor.

Fakir Robert II RS 710 R

Fakir Robert II RS 710 R

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Cleaner

En iyi robot süpürge önerileri arasında 360 S7 Pro da var. 2200Pa’ya kadar çıkabilen emiş gücü ile kir ve tozları kolayca hapsetme özelliği dikkati çekiyor. Öte yandan gürültüyü sevmeyen kullanıcılar için iyi bir seçenek. Gürültüyü 55db’den düşük tutuyor. Uygulama üzerinden kolayca müdahale edebiliyorsunuz.

360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Cleaner

360 S7 Pro Vacuum Mop Pro Cleaner

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Xiaomi Viomi SeVacuum Cleaner

En iyi robot süpürge önerileri arasaındaki Xiaomi Viomi SeVacuum fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Uygun fiyatına rağmen yüksek emiş gücü ve çeşitli fonksiyonlarıyla beklentileri karşılıyor. 180-240 dakika arası sarj ettiğinizde 90-120 dakika kullanabildiğiniz Viomi SeVacuum, 500 ml’lik toz ve su kapasitesi ile derinlemesine temizlikte yardımcınız olacak bir ürün. Ürün, fiyat-performans açısından uygun fiyatıyla 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri arasında.

en iyi robot süpürge önerileri: Xiaomi Viomi SeVacuum Cleaner

Xiaomi Viomi SeVacuum Cleaner

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

 
yazarSevde Sivri

Gündemi takip etmeyi seven, sosyal medya ile ilgili ve teknoloji alanında kendini yetiştiren bir editörüm. Bilgilerimi ve araştırmalarımı yazıya dökerek paylaşmayı, sizlere ulaştırmayı seviyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 gün önce

Sentar listede olmaliydi hem ucuz hem de süper

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 gün önce

5000e kadar oneri bekliyorum, varsa yazin. editorler bir de 5000e kadar yapsanız, hani telefondaki gibi, bu alt segment, bir de orta segment?

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 gün önce

Türkiye dışında ,
“sakın dokunmayın denilen”denilen markalara yer verilmiş.İki tanesi hariç,ırobot ve Eyfy gerisine hayır.
Hele Samsung……

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 gün önce

Dreeam f 9 da olmalı seceneklerde

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 gün önce

İrobot 671 kullanıyorum artık dysoon şarjlı ve normal kablolu süpürgemi açmayacak gerek duymuyorum Pandemi nedeniyle ev işimi kendimin yaptığı bu dönemde hayatım çok kolaylaştı

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 gün önce

Bu listede dream f9 olmaması
çok ilginç

" 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3.000 TL altı en iyi robot süpürge önerileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
 2. 2 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
 3. 3 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
 4. 4 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
 5. 5 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
 6. 6 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği
 7. 7 Nalet Bebe ile Honda E içinde PlayStation 5 oynadık! Nalet Bebe ile Honda E içinde PlayStation 5 oynadık!
 8. 8 iPhone 12 mini UKT! - 2 ayda neler yaşadık? iPhone 12 mini UKT! - 2 ayda neler yaşadık?
 9. 9 Xiaomi Hutt akıllı cam temizleme robotu inceleme! Xiaomi Hutt akıllı cam temizleme robotu inceleme!
 10. 10 İşte yeni efsane: Xiaomi Redmi K40! İşte yeni efsane: Xiaomi Redmi K40!

Forumdan Son Başlıklar Tümü

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10