Okunma

3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi 13 Nisan’da


25 Mart 2017 Cumartesi 10:30
3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi 13 Nisan’da

Bu yıl 3. düzenlenecek olan ‘Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi’nde bugünün ve geleceğin teknolojileri ele alınacak. Zirvede yeni nesil teknolojileri etkin kullanarak satışları, verimliliği  ve  tahsilatı artırmak gibi iş hedeflerine ulaşmanın yolları değerlendirilecek.

Etkinlik 13 Nisan’da Adile Sultan Sarayı’nda

13 Nisan 2017 günü Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirilecek zirvede alanında uzman 11 konuşmacı dijital dönüşümde teknolojinin etkisini ele alacaklar. Geçtiğimiz sene 100’ün üstünde firmadan 250’den fazla katılımcının yer aldığı etkinliğe ilgi her yıl artarak devam ediyor.

17-03/24/c7r6mysxuamdgu9jpg-large-1490368209.jpeg

Sektör içi iletişimi güçlendiren ve çağrı merkezi endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri olan  Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi yine birbirinden değerli konuşmacılarla baharı karşılıyor.

Bu yıl zirvede müşteri deneyiminin dönüşümü, sigorta satışında görüntülü görüşme uygulamaları, yeni dijital kanallar, dış kaynak yönetiminde teknolojinin önemi, insansı konuşma tanıma, chatbot, bulut mimarisi ve ses kalitesinin yönetimi gibi yeni gelişen teknolojiler tartışılacak.

17-03/24/c55afnewyaasihojpg-large.jpeg

Bu yıl teknoloji zirvesine özel olarak hazırlanan Türkiye’deki kurumların Omnichannel yaklaşımı ve yatırım planlarını içeren araştırma sonucu da IDC tarafından ilk defa katılımcılarla paylaşılacak.

3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi’nin bu yılki yeniliklerinden birisi de ‘Keynote Speaker’ olarak Hürriyet gazetesi yazarlarından Dr. Özgür Bolat’ın ‘Teknolojik Gelişimin Kültürel Kodları’ başlığındaki keyifli ve farklı konuşması olacak. 

:: Etkinliğe kayıt olmak ve program için tıklayın.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi 13 Nisan’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi 13 Nisan’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi 13 Nisan’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "