Okunma

3 Dakikadan Sonra Yüzde 75 İndirimli


16 Şubat 2010 Salı 05:23
3 Dakikadan Sonra Yüzde 75 İndirimli

Turkcell, yeni kampanyasıyla müşterilerine Avrupa’da artık çok daha avantajlı konuşma imkanı sunuyor. “Evet” yazıp 5575’e SMS atan kurumsal ya da bireysel tüm faturalı hat sahibi Turkcell’liler Avrupa’dayken yaptıkları konuşmalar için, günde 3 dakikadan sonra yüzde 75 indirimli olarak konuşabiliyorlar (160’tan Fazla Ülkede Ücretsiz Konuşma).

Tek seferlik abonelikle tüm Avrupa seyahatlerinde yüzde 75 indirim hakkına sahip olan Turkcell’liler, ilk 3 dakika içinse Turkcell Dünya tarifesinden ücretlendiriliyor.

 

Kampanya sadece Avrupa’dan başlatılan çağrılar için geçerli.

 

Turkcell’in bu avantajlı kampanyasının geçerli olduğu ülkeler şöyle:

Almanya, Andora, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Letonya, Lichtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Karadağ (Konuşmanın Avantajlı Yolu).

:: Yurt dışında en uygun konuşturan operatör hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3 Dakikadan Sonra Yüzde 75 İndirimli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3 Dakikadan Sonra Yüzde 75 İndirimli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3 Dakikadan Sonra Yüzde 75 İndirimli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "