Okunma

3. Nesle Uygun iPhone 2008’de


02 Aralık 2007 Pazar 22:00
3. Nesle Uygun iPhone 2008’de
Yeni yılda geleceği belirtilen güncellenmiş iPhone ile kendisi daha da hızlanmış olacak. Daha da güzel tarafı, iPhone‘un birçok yerden eleştiri almasına sebep olan üçüncü nesil desteğine sahip olmayan bağlantı seçeneklerinin de güncellenecek olması. Bu şekilde, kablosuz bağlantının olmadığı noktalarda çok daha hızlı veri aktarımı, telefon şebekesi üzerinden mümkün hâle gelecek.

Tabii bizim ülkemize gelmemiş ve tahminen önümüzdeki yılda da gelmeyecek olan iPhone için, üçüncü nesil GSM erişimini hâlihazırda sağlayamıyor olmamızın da bir esprisi yok.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “3. Nesle Uygun iPhone 2008’de”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    3. nesil uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor.
    almdan önce yorumları okuduğumda üzüllmüştüm ama alınca gördümki 3.nesil programlar sorunsuz çalışıyor.

" 3. Nesle Uygun iPhone 2008’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3. Nesle Uygun iPhone 2008’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3. Nesle Uygun iPhone 2008’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "