30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz


15 Temmuz 2020 Çarşamba 19:30
30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz

Corona virüsü ile hayatımıza pek çok temizlik ürünü ve yolu girmiş oldu. Bunlardan olan akıllı telefon dezenfekte cihazı çeşitleri bilindik markaların aksine girişimciler tarafından da sunulmaya başlandı. Kickstarter üzerinden fonlamaya açılan MagBak Halo her boyutta ve farklı modellerdeki telefonları kılıflı olsalar bile 30 saniye içinde dezenfekte edebiliyor.

30 saniyede temizleyen akıllı telefon dezenfekte cihazı

Yakın zaman önce Samsung, antimikrobiyal kaplama kılıf ile gündemimizde kendisine yer bulmuştu. Şimdi ise bir Kickstarter projesi olarak karşımıza 30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz, gerçekten de faydalı. Telefon dezenfekte cihazı model ve marka fark etmeksizin kolayca telefonu dezenfekte ediyor.

MagBak Halo-telefon dezenfekte cihazi-01

MagBak Halo, gün içinde ellerimizi sık sık yıkasak da telefonlarımızı bu sıklıkla yıkamadığımızı ve telefonda gün içinde milyonlarca mikrobun yapışıp kaldığı üzerinde duruyor. Bu sebeple geliştirilen dezenfekte cihazı, ellerinizi yıkarken, kare haznesine yerleştirdiğiniz akıllı telefonunuzu 30 saniye içinde eliniz kadar temiz hale getirmeyi vadediyor.

MagBak Halo-telefon-dezenfekte-cihazi-00

Cihaz geliştirilmiş teknolojisi ile birlikte mikropların yüzde 99,99’unu öldürdüğünü iddia ediyor. Bu tarz cihazlarda kullanıldığı gibi MagBak Halo da UV-C ışın teknolojisini kullanarak, telefonları mikroplardan arındırıyor. Ürün haziran ayında kampanya sürecini başlattı ve 35 bin dolar toplamayı hedefliyordu. Kısa süre içinde 348 bin 708 dolar bağış toplayan ürünün şu anda 1.845 destekçisi bulunuyor.

Ürünü incelemek veya destek olmak için sizleri şu sayfaya alabiliriz.  Telefon dezenfekte cihazının 139 dolarlık bir fiyat etikeyle karşımıza çıktığı görülüyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 30 saniye içinde telefonu dezenfekte eden cihaz ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı! Demon's Souls oynanış videosu yayınlandı!
  2. 2 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  3. 3 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  4. 4 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  5. 5 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  6. 6 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  7. 7 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  8. 8 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  9. 9 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  10. 10 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!