Okunma

30 Saniyede Bütün Apple Ürünlerine Bakın


10 Şubat 2012 Cuma 10:45
30 Saniyede Bütün Apple Ürünlerine Bakın

Apple’ın bugüne kadar çıkardığı tüm ürünlere hızlıca göz atmak isterseniz bu video tam size göre. Rob Beschizza isimli biri, Apple’ın tüm ürünlerinin resimlerinden oluşan 38 saniyelik bir video oluşturmuş. Gelin, Apple ürünlerinin tamamından oluşan bu videoyu izleyerek yarın dakikada nostalji yaşayalım ve bilinçaltımıza Apple’ın bütün ürünlerinin imajlarını yerleştirelim.

Videoyu izlerken aslında Apple’ın tasarım alanındaki değişimini ve gelişimini de görebilirsiniz.

Apple’ın tüm ürünleri

#http://www.youtube-nocookie.com/embed/ScHTwrvkOXA#

NeXT’in tüm ürünleri

Bonus video olarak Steve Jobs’un bir dönem Apple’dan kovulmasından sonra kurduğu NeXT firmasının ürünlerini koyuyoruz. Bu sayede tam bir nostalji yapabilirsiniz. Ancak baştan hatırlatalım, yukarıdaki Apple videosu kadar bol çeşit beklemeyin.

#http://www.youtube-nocookie.com/embed/kxuvALLdxV0#

:: Videoları nasıl buldunuz? Sizce Apple nasıl geliştirmiş kendini?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “30 Saniyede Bütün Apple Ürünlerine Bakın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bugun kullanilmakta olan Apple ürünlerinin tamamı Next’in işletim sisteminin devamıdir. O halde denilebilir ki kullandığımız Apple ürünlerinin bir parçası hala Next’tir. Yani birinci videodaki ürünlerin buyuk kısmı aslında ikinci videoda da bulunmalıdır.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ikinci video cok ilginc gercekten , cevirip cevirip izliyorum , ne cesit varmis ya gercekten 🙂

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Apple beresimiydi o yoksa yanlış mı gördüm?

" 30 Saniyede Bütün Apple Ürünlerine Bakın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 30 Saniyede Bütün Apple Ürünlerine Bakın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 30 Saniyede Bütün Apple Ürünlerine Bakın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "