Okunma

30 Yeni Full HD Duvar Kağıdı


01 Eylül 2009 Salı 14:56
30 Yeni Full HD Duvar Kağıdı

Görselliğin her alanda karşımıza çıktığı şu günlerde, sürekli bilgisayar başında çalışan kullanıcıların gündelik rutin içinde ele alabilecekleri güzel bir değişiklik olan duvar kağıtları, çalışma alanlarının tazelenmesi anlamına geliyor. Saatlerce karşısında oturduğumuz ekranda daha renkli ve canlı sahneler görmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz duvar kağıtlarını indirerek kullanabilirsiniz.


Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın!

:: En beğendiğiniz duvar kağıdını bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “30 Yeni Full HD Duvar Kağıdı”

  1. Naci Gönenç dedi ki:

    duvar kagidi masa uzerini gorsel olarak en az ikiye ayirmali (kisisel ve sistem seklinde) ve ikonlari kolay gorulebilir kilan renk tonlarina sahip olmali mi acaba ?

  2. OnLT dedi ki:

    11. Resimde Far Cry rüzgarları esiyor 🙂

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Teşekkürler. Süper resimler. Çok makbule geçti

" 30 Yeni Full HD Duvar Kağıdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 30 Yeni Full HD Duvar Kağıdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 30 Yeni Full HD Duvar Kağıdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "