Okunma

300 Dolardan Ucuz Dizüstü!


29 Kasım 2007 Perşembe 22:00
300 Dolardan Ucuz Dizüstü!
Yonga setleri ve işlemci üreticisi olarak tanıdığımız VIA’nın teknoloji yayını diyebileceğimiz VIAARENA‘da gördüğümüz bir haberde, yeşil PC olarak anılan Zonbu‘nun üreticisi Everex düşük maliyetli ve düşük güç tüketimine sahip bilgisayarlar sunmaya başladığı belirtiliyor. Yurt dışındaki satış fiyatı sadece doksan dokuz dolar olan bir masaüstü bilgisayar sunan Zonbu, önümüzdeki yıl ise üç yüz doların altında bir etiketle sunacağı dizüstü bilgisayarlara odaklanmış durumda.

Ürünlerde VIA’nın düşük güç tüketimine sahip işlemci ve yongaları bulunuyor. Ürünlerle ilgili yazıya ulaşmak için buraya bakabilirsiniz. Everex’in adresi ise buradadır. Henüz modellerle ilgili tam bilgi Everex’te bulunmuyor olabilir.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “300 Dolardan Ucuz Dizüstü!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    knight online oynayabilerceğim bir dizüstü arıyorum.2. elde ***** olması lazım..sadece oyun için :s…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    BU NE YAAAAA NEED FOUR SPEED CARBON OYNABİLCEKMİYİM PEKİ BEN BU PC İLE MAKSAT FİYAT DEĞİL KULLANICININ İSTEKLERİNE FAZLASIYLA KARŞILIK VERMEKTİR UCUZLUĞUN PEŞİNE DÃœŞÃœP KALİTEYİ DÃœŞÃœRMEYİN !!!!!!

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiyeye gelirlerse üzerlerine binecek vergi yükleri de hesaplanırsa bunlar bile çoğumuz için lüks bilgisayarlara dönüşüverirler. Halkın bilişim teknolojilerine ulaşması için kolaylıklar sağlanmadıktan sonra bilgisayar çağı! internet çağı! bilgi çağı! nutuklarının hiçbir anlamı yok.

" 300 Dolardan Ucuz Dizüstü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 300 Dolardan Ucuz Dizüstü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 300 Dolardan Ucuz Dizüstü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "