Okunma

32 GB’lık Google Nexus 7 Kesinleşti


09 Ekim 2012 Salı 07:03
32 GB’lık Google Nexus 7 Kesinleşti

Google Nexus 7 tabletlerin 16 GB’lık standart sürümlerinin haricinde Asus’un bir de 32 GB’lık sürüm hazırladığı dedikoduları internette dolaşıyordu. Fakat firmadan bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamıştı.

Dün ise Japonya’da yaşanan bir olay, Asus‘un 32 GB’lık sürümü hazırladığını kesinleştirmiş oldu. Zira bir perakendeciden internet üzerindenn Google Nexus 7‘nin 16 GB’lık sürümünü sipariş eden bir müşteriye, 16 GB yerine 32 GB’lık sürüm gönderildi.

Tablet eline ulaştığında sahip olduğu kapasiteye şaşıran müşteri de hemen fotoğrafını çekerek internete yükledi. Bu sayede Asus’un 32 GB’lık bir Google Nexus 7 hazırladığı da kesinleşmiş oldu.

:: 32 GB’lık Google Nexus 7 sizce gerekli mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “32 GB’lık Google Nexus 7 Kesinleşti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türkiyeye 10 sene sonra geklir herhalde daha 8 gb olanı gelmedi

  2. REDFOKS dedi ki:

    Daha fazla depolama alanının bir zararı olmaz bence

" 32 GB’lık Google Nexus 7 Kesinleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 32 GB’lık Google Nexus 7 Kesinleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 32 GB’lık Google Nexus 7 Kesinleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "