Okunma

35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası (Video)


07 Mart 2019 Perşembe 12:33
35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası (Video)

Türkiye’nin ilk geçtiğimiz ay Fortnite Turnuvası Gillette sponsorluğu ile gerçekleşti. Toplamda 35 bin TL‘lik ödülün dağıtıldığı Gillette Fortnite Turnuvası birbirinden renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de günden güne daha da popüler bir hale gelen e-sporu destekleyen Gillette, bu alanda gençlere yepyeni bir fırsat yaratmak adına 6 haftalık Gillette Fortnive Turnuvası düzenledi.

Jahrein, Pinti Panda, Ferit Karakaya (wtcN), Vicrains, EasterGamerTV,  ThaldrinLol, Batu Bozkan (Videoyun), Kendine Müzisyen, Grimnax ve Zeusidious gibi yıldız oyuncularında yarıştığı turnuvayı yerinden takip ettik. İşte, birbirinden renkli anlara ev sahipliği yapan Gillette Fortnite Turnuvası!

Gillette Fortnite Turnuvası’nı kim kazandı?

Toplamda 6 haftalık serüvenin sonunda şampiyonluğa ulaşan Ferit Karakaya’nın takımı wtcN oldu. Toplamda 15 bin TL‘lik ödüle sahip olan Ferit Karakaya‘nın takımını ise Kendine Müzisyen takımı izledi. İkincilik koltuğuna oturan Kendine Müzisyen Gillette’in düzenlediği turnuvada toplamda 7500 TL‘lik ödüle sahip oldu.

Bunun dışında ise toplamda 3500 TL‘lik para ödülünü kazanan  Zeusidiouss turnuva üçüncü olmayı başardı. Hemen aşağıdan turnuvanın genel sıralamasını da inceleyebilirsiniz.

Gillette Fortnite Turnuvası

Turnuvanın Genel Sıralaması : 

– Team WTCN – 15.000 TL

– Team Kendine Müzisyen – 7.500 TL

– Team Zeusidiouss – 3.500 TL

– Team Easter GamersTV – 2.000 TL

– Team PintiPanda – 1.500 TL

– Team Thaldrin – 1.500 TL

– Team Jahrein – 1000 TL

– Team Videoyun – 1000 TL

– Team Grimnax – 1000 TL

– Team Vicrains – 1000 TL
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası (Video)”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    5G değil 6G de olsa adı Türkiye her zaman ortalamanın çok gerisinde..

" 35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 35 bin TL ödüllü Gillette Fortnite Turnuvası (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "