360 derece fotoğraf çekimi uygulamaları!


2017-10-17 16:00:00
360 derece fotoğraf çekimi uygulamaları!

360 derece fotoğraf çekimi günümüzde bir hayli popüler. Sosyal medya ağlarının da buna destek vermesiyle beraber birçok kişi 360 derece fotoğraf çekimi yapıyor. Peki bu fotoğrafları hangi uygulamalarla çekebilirsiniz?

360 derece fotoğraf çekimi uygulamaları neler?

Son çıkan teknolojiler ile beraber hayatımızda yer edinen 360 derece fotoğraflar ile harika yaratan kullanıcılar bulunuyor. Sizler için hazırladığımız bu konuda, kullanmanızı önerdiğimizi en iyi 360 derece fotoğraf çekebileceğiniz uygulamalarını gözler önüne serdik.

17-04/20/cardboard-camera-shiftdelete.jpg

Cardboard Kamera

Cardboard Camera, uygulaması ile panoramik fotoğraflar çekip, bu fotoğrafları sanal gerçeklikle tekrar yaşayabilirsiniz. 

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, sanal gerçeklik deneyimini her yerde yaşayabiliyorsunuz. Google’ın Cardboard gözlüğüne sahipseniz denemenizi kesinlikle denemelisiniz.

17-04/20/photo-sphere.png

Panorama 360 Kamera

Panoroma 360 Kamera uygulaması sayesinde en iyi panoramik ve 360 derece fotoğraflar ile farklar yaratacaksınız. Birbirinden eşsiz görüntüleri rahatlıkla yakalayacağınız bu uygulama ile adeta çektiğiniz fotoğrafların içindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz.


 • yazarDeniz Aslan

  Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “360 derece fotoğraf çekimi uygulamaları!” üzerine 2 yorum

  1. Kerim dedi ki:

   Yazinin altinda ve ustunde sayfalama bulunuyor, lakin sadece ustteki sayfalama calisiyor. Alttaki calismiyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   uygulamalar ?

  Yorum yazın