Okunma

3D Mark Vantage İçin Son Saatler


27 Nisan 2008 Pazar 21:00
3D Mark Vantage İçin Son Saatler
Futuremark‘ın uzun süredir beklenen test yazılımı olan 3D Mark Vantage, en yeni 3D Mark yazılımı olarak Windows Vista işletim sistemi hedeflenerek üretilmiş bir test programı. Bu yazılım, önceki 3D Mark sürümlerinden farklı olarak, Microsoft’un DirectX 10 API sistemini kullanarak testler yapıyor. Zaten DirectX 10‘un da sadece Windows Vista’da olduğunu düşünürsek, bunun özel bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz.

Birkaç Saat Kaldı

Futuremark’ın, 3D Mark Vantage ürününü açıklamasına birkaç saat kaldı. Sitesindeki sayaca göre bu haberin girildiği saatte, altı buçuk saate yakın bir bekleme süresi öngörülüyordu. Eğer Futuremark’ın sunucuları çökmezse gün içinde ayrıntılı bilgileri SDN’de bulabileceksiniz.

Bilgi için: Futuremark / 3D Mark Vantage
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “3D Mark Vantage İçin Son Saatler”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    süper

" 3D Mark Vantage İçin Son Saatler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3D Mark Vantage İçin Son Saatler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3D Mark Vantage İçin Son Saatler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "