Okunma

3DExperience Platformuna Yeni Uygulama


31 Ocak 2014 Cuma 09:50
3DExperience Platformuna Yeni Uygulama

Deneyim çağında tasarım dünyası da değişti. Artık daha sosyal bu dünyada birlikte çalışma kritik önemde. Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE Platformu’nda tasarım dünyasının ufkunu genişletiyor ve tüm SOLIDWORKS topluluğuna Dassault Systèmes uygulamaları, içeriği ve hizmetlerinin gücünü sunuyor.

3D tasarım yazılımının güncel ve kullanılmakta olan sürümünü tamamlayıcı nitelikteki SOLIDWORKS Mechanical Conceptual, Dassault Systèmes‘in birinci sınıf tasarım teknolojisi ile SOLIDWORKS’ün kullanımı kolay arabirimini birleştiriyor. Bu kombinasyon kavramsal makine tasarımını sadeleştirmeye ve kolaylaştırmaya yardımcı olurken kullanıcıların, müşteri kazanmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için en iyi kavramları geliştirmesini, onaylamasını ve seçmesini sağlıyor.

Dassault Systèmes’in 3DEXPERIENCE Platformu’nu temel alan yeni SOLIDWORKS çözümünün en önemli avantajlarından biri, dahili bulut özellikleri aracılığıyla çevrimiçi olarak birlikte çalışma ortamı sağlaması. Kavramsal tasarımın sosyal unsurları ve karar alma, SOLIDWORKS Mechanical Conceptual’ın özellikleri arasında.

Kavramsal

Kullanıcılar, kavramlarını tasarım engelleri olmadan istedikleri gibi ve hızlı bir şekilde oluşturabilir ve geliştirebilir ve fikirlerini, gelecekte kullanmak üzere otomatik olarak dijital ortama taşıyabilir.

Sezgisel

Kullanıcılar, hızlı ve sezgisel tasarım araçları kullanarak yapısız bir modelleme ortamında doğrudan düzenlemeyle tam olarak düşündüklerini tasarlayabilir.

Sosyal

Etkileşimli 3DEXPERIENCE ortamında tanıdık sosyal birlikte çalışma araçları kullanıcıların, şirketlerinin, müşterilerinin ve tedarikçilerin zekasını bir araya getirmesine olanak tanır.

Bağlantılı

Birlikte çalışma ortamı, verileri her zaman ve her yerde güvende, güncel ve erişilebilir olarak muhafaza etmek için otomatik olarak kaydedilen tasarım yinelemeleri ile zenginleştirilmiştir.

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik

SOLIDWORKS Mechanical Conceptual Nisan 2014‘ten itibaren genel olarak bulunabilir olacak.

:: SOLIDWORKS Mechanical Conceptual uygulamasını nasıl buldunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3DExperience Platformuna Yeni Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3DExperience Platformuna Yeni Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3DExperience Platformuna Yeni Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "