Okunma

3G iPhone’un Çıkış Zamanı


06 Mayıs 2008 Salı 21:00
3G iPhone’un Çıkış Zamanı
Amerika’nın büyük cep telefonu işletmecilerinden AT&T‘deki hareketlilik, 3G iPhone’un çıkış tarihini az çok belli etti. Gelen haberlere göre, önceki iPhone ile aynı tarihte ve tam bir yıl sonda çıkması beklenen ürün; tam olarak 29 Haziran‘da raflarda olabilecek. Yenilenmiş iPhone ile, Apple’ın daha saldırgan şekilde piyasaya girmesi bekleniyor. iPhone’da olduğu gibi Avrupa ve diğer pazarlar için de 8-9 ay gibi süreler beklenmeyecek (diye umuyoruz).

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 3G iPhone’un Çıkış Zamanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3G iPhone’un Çıkış Zamanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3G iPhone’un Çıkış Zamanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "