Okunma

4 TByte Destekli Medya Sunucusu


24 Ekim 2010 Pazar 06:56
4 TByte Destekli Medya Sunucusu

Kullanıcı dostu kurulum sihirbazıyla medya dosyalarını yönetmek ve yedeklemek artık oldukça kolay. Zyxel NSA221 adlı NAS Medya sunucusu, interaktif ve kullanıcı dostu geliştirilmiş arayüz ile müzik ve videolarınızı doğrudan oynatabilmesi ile ilgi çekiyor.

Fotoğraflarınızı slayt yaparak izleyebilmesini sağlayan bu cihaz, aynı zamanda seçtiğiniz müzik dosyalarınızı sıralayabiliyor (Akıllı Ev ve Ofis Çözümleri).

Oldukça kolay bir kurulum ve kullanıma sahip olan NSA221, oturma odanızı mükemmel bir ev eğlence istasyonunuza dönüştürüyor.

 

 

ZyXEL NSA221, DLNA 1.5-sertifikalı 2-Disk Medya Sunucu, multimedya paylaşım için çoklu sunucu teknolojilerini destekler. NSA221 iTunes sunucu, SqueezeCenter, PC ve Notebook’lar için kişisel blog ve fotoğraf albümü sunucusu olarak görev yapar, video, müzik, resim dosyalarınızı oynatır ve paylaştırır.

ZyXEL’in sunduğu “Packet Management” hizmeti ile kullanıcılar karşı sunucudan kullanmak istedikleri uygulamaları yükleyerek NSA221 üzerinde aktif hale getirebilirler.

Bu sayede kullanıcılar sadece tercih ettikleri uygulamaları kullanarak NSA221 üzerinde aynı zamanda disk alanı tasarrufu yapmış olurlar.

:: En beğendiğiniz medya sunucusu hangisi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" 4 TByte Destekli Medya Sunucusu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 4 TByte Destekli Medya Sunucusu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 4 TByte Destekli Medya Sunucusu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "