Okunma

40 nm Süreci Oldukça Karışık


04 Mayıs 2009 Pazartesi 11:52
40 nm Süreci Oldukça Karışık

Firmanın CEO’su Rick Tsai 40 nm üretimlerinin bu yılın ilk çeyreğin de gerçekleşen üretim miktarının toplam üretim rakamlarının yüzde biri olduğunu söyledi. İkinci çeyrekteki hedeflerinin ise bu rakamı yüzde ikiye çıkarmak olduğunu açıkladı. 40 nm üretimin hala üreticiler için verimli olmadığını söyleyen Tsai şimdilik bu sorunları çözmeye çalışıyoruz diye sözlerine devam etti.

Ayrıca Tsai açıklamasında 28 nm mimariye sahip SRAM’lerin 2010 yılında piyasada olacağının altını çizerek kendilerinin 28 nm ile ilgili çalışmalarını tamamladıklarını bildirdi.

:: Konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 40 nm Süreci Oldukça Karışık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 40 nm Süreci Oldukça Karışık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 40 nm Süreci Oldukça Karışık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "