Okunma

4G Tabletler 2011’de Geliyor!


13 Aralık 2010 Pazartesi 09:30
4G Tabletler 2011’de Geliyor!

Amerikalı servis sağlayıoı T-Mobile, 2011’de atağa geçmeye hazırlanıyor. Ünlü şirketin açıklamasına göre, 4G destekli tablet bilgisayarlar, 2011 yılının ilk aylarından itibaren satışa sunulacak. Lakin T-Mobile destekli tabletlerin altyapısı pek sağlam sayılmaz. Zira WiMAX ve LTE gibi bilindik teknolojiler yerine, genişletilmiş HSPA+ ağı kullanılacak.

 

 

Farklı Planlar, Farklı Üreticiler

Acer, Asus, Samsung, Sony gibi devlerin ise farklı planları var: Bu üreticiler, 2011 yılında 4G tabletleri piyasaya sürmeyi planlıyor ama T-Mobile’ın aksine, işbirliği yaptıkları servis sağlayıcılarla WiMAX ve LTE’den faydalanmayı düşünüyorlar. Her halükarda, 4G’li tablet PC bombaları 2011 Ocak ayından itibaren patlamaya başlayacak.

:: 4G teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 4G Tabletler 2011’de Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 4G Tabletler 2011’de Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 4G Tabletler 2011’de Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "