Okunma

Yıldız’da Teknoloji Konuşuldu


21 Nisan 2009 Salı 19:07
Yıldız’da Teknoloji Konuşuldu

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen İLTEK Seminer Günleri sona erdi. Dün sabah Alcatel – Lucent ve Motorola‘dan uzman konuşmacı isimlerle sahne alan etkinlikte ZyXEL, WiMAX hakkında öğrencileri bilgilendirirken, Turkcell ise yakında hayatımıza girecek olan 3G ile sonraki teknolojiler 4G ve LTE hakkında görüşlerini paylaştı. Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilen etkinlik hakkındaki detayları, etkinliği düzenleyen Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü Başkanı Gökçen Şanver ile konuştuk.

İzleyin

Bugünkü seminerlerde ise IBTech internet bankacılığında güvenlik önlemlerini paylaşırken Huawei, Tübitak UEKAE, Cisco ve Avea‘dan konuşmacılar da bilgi ve deneyimlerini katılımcılara aktardı. ShiftDelete.Net olarak bizim de basın sponsoru olarak destek verdiğimiz etkinliğe İstanbul dışından Isparta, Kütahya gibi illerden öğrenciler de katıldı.

:: Bu etkinliğe katılanlar arasında mısınız?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yıldız’da Teknoloji Konuşuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yıldız’da Teknoloji Konuşuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yıldız’da Teknoloji Konuşuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "