Okunma

4×4’lük PUBG Savage haritasını denedik!


03 Nisan 2018 Salı 14:21
4×4’lük PUBG Savage haritasını denedik!

PUBG için yenilikler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay ilk kez Fortnite‘in gerisine düşen yapım, arka arkaya yaptığı yenilikler, güncellemeler ve etkinliklerle gündeme gelmeye devam ediyor. Bu yenilikler kapsamında, daha önce açıklanan iki yeni haritadan biri, ilk kez oynanabilir hale geldi. PUBG Codname: Savage isimli yeni harita şu an test sunucularında.

PUBG Savage haritası

Earendil ve Miramar ile devasa oyun alanlarını bize sunan yapım, bu kez ölçeği biraz daraltmış gibi görünüyor. Orijinal haritalar çok sevilse de 8×8’lik devasa yapıları aksiyonun oyuncular tarafından yükseltilmesine engel olabiliyordu. Daha hızlı ve daha adrenalin yüklü maçlar çıkartmak isteyen oyunculara özel, 4X4’lük iki farklı harita geleceğini zaten biliyorduk.

İşte bu haritalardan ilki olan ve şimdilik Savage kod ismiyle bildiğimiz 4×4’lük ilk harita alfa testleriyle oyuncuların nabzını ölçüyor. Doğu Avrupa ve çöl atmosferini bizlere getiren PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu kez Doğu Amerika kıyılarını işlercesine, eğlenceli, tropik bir haritayı bizlerle buluşturuyor.

Öncelikle belirtelim, muazzam güzellikte hazırlanan bu harita, şimdilik birçok hataya sahip. Zaten adı üstünde: Alfa aşaması. Bu yüzden oyun deneyimimiz boyunda, içinden geçemediğimiz kapılar, boş ev ve iç mekanlar ve kaplama çözünürlüklerinde yaşanan düşmeler gibi belli başlı sıkıntılarla karşılaştık. Bunun dışındaysa, gerçekten çok detaylı ve aksiyonu bol tutan bir harita hazırlandığını birinci elden deneyimledik.

:: Siz yeni haritayı nasıl buldunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 4×4’lük PUBG Savage haritasını denedik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 4×4’lük PUBG Savage haritasını denedik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 4×4’lük PUBG Savage haritasını denedik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "