Okunma

5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Düzenleniyor


30 Kasım 2012 Cuma 15:30
5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Düzenleniyor

Bilişim Teknolojileri Zirvesi, Paneller ve Seminerler, Workshoplar, Bilişim Teknolojileri Fuarı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm ve Sosyal Medya Ödül Töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor. İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde;,İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen zirve, her yıl 600 kişiye ev sahipliği yapıyor ve 30.000 kişi tarafından canlı olarak izleniyor.

Zirve kapsamında düzenlenecek oturumlarda, internet sektörünün gündemindeki konular ele alınacak ve bilişim sektörü fütüristik yaklaşımlarla irdelenecek. Türkiye’de mobil uygulama ve oyun pazarı, mobil teknolojiler ve cihazların geleceği, internet girişimciliği, e-ticarette ödeme sistemleri ve pazarlama stratejileri, sosyal medya ve insan kaynakları, mavi okyanus stratejisi ve affiliate marketing gibi konular konuşulacak.

Zirvede konuşmacı olarak; Limango’nun CEO’su Gülfem Toygar, Silikon Vadisi yöneticilerinden Yonja Media Group & IsteSosyal.com CEO’su Dilawar Syed,  lidyana.com & Peak Games kurucusu Hakan Baş, GP BullHound Yatırım Bankası Direktörü Ali Dağlı, Index Group CEO’su Erol Bilecik, Google Perakende ve Telekom Sektörleri Yöneticisi Mahir Erkan, Socialbakers Ülke Direktörü Haluk Yalınkaya gibi isimler yer alıyor.

BTZ kapanış akşamında düzenlecek törende LC Waikiki Sosyal Medya Ödülleri sahiplerini bulacak. Kazananların belirleneceği oylama ise www.sosyalmedyaodulleri.com sayfası üzerinden devam ediyor. Ayrıca 7 Aralık akşamı BTZ kapsamında yer alan sosyal medya konseptli partide zirve katılımcıları eğlence fırsatı bulacak.

Zirve ile ilgili daha detaylı bilgiler ve online kayıt için www.btz.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: Bilişim Teknolojileri Zirvesine katılacak mısınız ?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Düzenleniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Düzenleniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 5. Bilişim Teknolojileri Zirvesi Düzenleniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "