Okunma

World Of WarCraft’ta Kıyamet Koptu


26 Kasım 2010 Cuma 10:30
World Of WarCraft’ta Kıyamet Koptu

Blizzard‘ın piyasaya sürerek yaklaşık 6 milyon insanın hayatını tamamen değiştirdiği World of WarCaft’da önemli gelişmeler yaşanıyor.(WarCraft’ta Kıyamet Kopuyor!)

5 yıldır oynanan ve adete firmanın en büyük gelir kaynaklarından biri haline gelen WOW sayesinde oyun tarihi de büyük bir değişim gösterdi.

 

 

Firmalar eskiden tek kişilik yapımlara önem verirken WarCraft‘ın online başarısını örnek alıp bu tarz özelliklere yatırım yapmaya başladı.

Blizzard, WOW evreni için çıkarttığı 3. ek paketle birlikte 5 yıldır kullanan haritaları tamamen değiştirecek. Normalde oyuncular bu tarz değişiklikleri olumlu birer gelişme olarak kabul ederken Warcraft ahalisi durumu üzüntüyle karşıladı.

Değişiklik Neden Oldu?

Çoğu kullanıcı için yıllardır evleri gibi olan Azeroth (Warcraft dünyası) kıyamete yakın değişimler yaşıyor. Üçüncü ek paketin ana düşmanı olan Deathwing‘in sahneye çıkışıyla birlikte Azeroth dünyası ceheneme dönmeye başladı.

Geçtiğimiz çarşamba günü başlayan değişikliklerle birlikte, oyuncuları büyüyen orman tasarımları yerini yangına bırakırken birçok önemli şehirde yıkıntı haline geldi.

 

 

Bu değişikliğin nedeni ise Warcraft dünyasının hikayesinde gizli. Azeroth’un korucusu olan ejderhalar bu dünyanın coğrafi konumlarını değiştirebiliyor. Deathwing’in intikam için geri dönüşü ise güzellikleriyle anılan World of Warcraft’ın  ceheneme dönmesini sağladı.

İşte eski Azeroth ve yensinin farklarını anlatan iki video.

Eski Warcraft Dünyası

 

#y3/4466b99024d56ad4d6e8b3afd0277de2.flv#

 

Yeni Warcraft Dünyası

 

#y3/50c08261cf2de2870d31bbbe29d7f32f.flv#

 

:: Warcraft dünyasının geçirdiği bu değişimi nasıl değerlenidriyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" World Of WarCraft’ta Kıyamet Koptu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World Of WarCraft’ta Kıyamet Koptu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World Of WarCraft’ta Kıyamet Koptu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "