50 bin Euro Ver Electro World’u Al


17 Nisan 2010 Cumartesi 05:16
50 bin Euro Ver Electro World’u Al

Türkiye’de Dixons International Group (DSGi), Esas Holding ve ODESA ortaklığı ile faaliyet gösteren Electro World, elektronik perakende sektöründe bir ilke daha imza atarak DSGi’ın başarılı iş modellerinden biri olan franchising uygulamasını başlatıyor (Electro World, Navigasyonu Destekliyor).

DSGi grubunun global deneyimini yerel girişimcilerin gücü ile birleştiren Electro World, artık tek marka altında iki kanaldan büyüyecek. Electro World böylece hem kendi açacağı mağazalarla hem de franchise mağazaları ile Türkiye’nin dört bir yanına yayılacak.

Girişimcilere global markanın başarısına ortak olma fırsatını sunan Electro World, Türkiye’de büyüme kararının ilk adımını Sakarya’da attı. Electro World‘ün ilk franchise mağazası, Sakarya’da yaklaşık yarım asırlık ticari deneyime sahip Müftüoğlu ailesinin genç girişimci üyesi Bünyamin Müftüoğlu ile yapılan anlaşma sonrasında çok kısa bir süre içerisinde açılacak.

 

 

Electro World, Türkiye’nin dört bir yanında aynı format mağazalarla tüketicileri ile buluşacak. Bu formatı ürün, stok ve lojistik yönetiminden IT yatırımlarına, pazarlama faaliyetinden insan kaynakları politikalarına kadar tüm standartları merkezden sağlayarak sunacak. Yani düşük fiyat, bol ürün çeşidi ve yüksek hizmet kalitesi, en doğru ve tüketiciye en faydalı kombinasyon ile sunulacak.

Electro World franchise mağazası için 50 bin Euro’luk bir marka bedeli ödemek gerekiyor. Buna ek olarak yatırım maliyeti mağazanın fiziksel şartlarına ve metrekaresine (1 metrekare 250 Euro yatırım) göre değişebiliyor.

Electro World, yeni iş modelinin hayata geçmesi ile büyüme hedeflerini de revize etti. Revize edilen hedefler doğrultusunda, Electro World yeni finansal yılda 10 mağaza daha açacak (Yılbaşı Electro World’e Yaradı).

:: Electro World’un franchise operasyonunu başarılı olacağını düşünüyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" 50 bin Euro Ver Electro World’u Al konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 50 bin Euro Ver Electro World’u Al ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 50 bin Euro Ver Electro World’u Al ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xbox Series S kutusundan çıkıyor! Xbox Series S kutusundan çıkıyor!
  2. 2 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  3. 3 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  4. 4 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  5. 5 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  6. 6 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  7. 7 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  8. 8 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  9. 9 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  10. 10 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!