Okunma

500 Ağaçlık IT Ormanı Kuruluyor


06 Haziran 2012 Çarşamba 17:55
500 Ağaçlık IT Ormanı Kuruluyor

WinWin Genel Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Demir İstanbul Esentepe’de BMD Yönetim Kurulu üyeleri ile tanıştı. WinWin tarafından düzenlenen yemekli tanışma toplantısına BMD yönetim kurulu üyeleri, Hakkı Alkan (SDN), Cenk Tarhan (CHIP), Melih Çelik (Konak Medya), Levent Daskıran (Interpro Medya), Melih Bayram Dede (Yeni Şafak) ve WinWin Genel Müdür Yardımcısı Kamer Değer ve şirketin IT Müdürü Tahsin Can katıldı.

Toplantıda Ahmet Demir, WinWin ’in yeni vizyonundan bahsetti ve gazetecilerden gelen soruları cevapladı. Bu arada Demir, IT gazetecilerine 500 ağaçlık bir BMD hatıra ormanı hediye etti.

WinWin tarafından satın alımı gerçekleşen ağaçlar, ilk dikim döneminde toprakla buluşacak. Maltepe’deki Başıbüyük bölgesinde yer alması planlanan hatıra ormanı için dikilecek 500 ağaç, WinWin Yönetim Hizmetleri tarafından finanse edilecek. 

Toplantıya ABD ziyaretini kayınpederinin vefatı nedeniyle yarıda kesen BMD başkanı Fatih Sarı katılamadı.

:: Hatıra ormanı hakkında ne düşünüyorsunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “500 Ağaçlık IT Ormanı Kuruluyor”

  1. somurgenim dedi ki:

    IT sektörü ***** aslanın ağzında ,patronlara da ne desek yeridir ama It derneğide neyin nesi?Patronları IT’miymiş bunların?

  2. ahky dedi ki:

    Daha fazla ağaç diksinler, kart yerine kupon kullanıp, kağıt ısrafı yapıyorlar.

" 500 Ağaçlık IT Ormanı Kuruluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 500 Ağaçlık IT Ormanı Kuruluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 500 Ağaçlık IT Ormanı Kuruluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "